Tajemnice Dolnego Śląska 2019 - Prolog

Tajemnice Dolnego Śląska - prolog

 

Results – Tajemnice Dolnego Śląska - prolog

 
2019-04-12
 

K10

(6 / 6)

Time

Behind

 
1.
Hanna Pabich
UKS Azymut Pabianice
12:47
 
2.
Oliwia Roman
Bolesławiec
12:48
+0:01
 
3.
Kornelia Kulka
UKS Orientpark.pl Iwiny
12:54
+0:07
 
4.
Katarzyna Janus
13:55
+1:08
 
5.
Martyna Dwojak
UKS Orientpark.pl Iwiny
14:19
+1:32
 
6.
Dwojak Martyna
UKS Orientpark.pl
20:19
+7:32
 

K12

(4 / 4)

Time

Behind

 
1.
Julia Halewicz
UKS Orientpark.pl Iwiny
7:12
 
2.
Sonia Szeliga
UKS Orientpark.pl Iwiny
7:23
+0:11
 
3.
Lena Janiak
UKS Reflex Sekcja BnO
9:11
+1:59
 
4.
Jaśmina Olejnik
WKS Wawel
10:11
+2:59
 

K14

(5 / 5)

Time

Behind

 
1.
Pola Niessner
WKS Wawel
12:54
 
2.
Katarzyna Ciszek
MKS MOS
14:10
+1:16
 
3.
Julianna Polewka
UKS Kometa
18:04
+5:10
 
4.
Justyna Dziuba
UKS Kometa
23:40
+10:46
 
Kulka Wiktoria
UKS Orientpark.pl Iwiny
MP
 

K16

(4 / 4)

Time

Behind

 
1.
Julia Krempińska
UKS Azymut Pabianice
38:48
 
2.
Julia Gielec
UKS Orientuś
39:55
+1:07
 
3.
Paulina Berlińska
UKS Orientuś
48:52
+10:04
 
4.
Adrianna Filipiak
KS Hades
48:55
+10:07
 

K21

(4 / 4)

Time

Behind

 
1.
Maria Pabich
UKS Azymut Pabianice
1:10:45
 
2.
Aneta Kaźmierczak
UKS Orientuś
1:22:00
+11:15
 
3.
Małgorzata Biniecka
UKS Azymut Pabianice
1:23:31
+12:46
 
4.
Kinga Pogoda
UKS Kometa
1:32:07
+21:22
 

K40

(2 / 2)

Time

Behind

 
1.
Katarzyna Konc
UKS Azymut Pabianice
1:06:00
 
2.
Teresa Bugaj
WKS Wawel
1:25:21
+19:21
 

K45+

(2 / 2)

Time

Behind

 
1.
Maria Marszałek
UKS Kometa
1:06:01
 
2.
Iwona Sztranek
UKS Azymut Pabianice
1:25:36
+19:35
 

M10

(6 / 6)

Time

Behind

 
1.
Adam Wiśniewski
UKS Azymut Pabianice
9:39
 
2.
Antoni Pachnik
UKS Orientpark.pl Iwiny
12:41
+3:02
 
3.
Aleksander Janas
UKS Kometa
15:32
+5:53
 
4.
Dawid Marszałek
UKS Kometa
16:41
+7:02
 
5.
Adrian Dwojak
UKS Orientpark.pl Iwiny
20:19
+10:40
 
Jakub Barecki
UKS Orientpark.pl Iwiny
MP
 

M12

(4 / 4)

Time

Behind

 
1.
Franciszek Krempiński
UKS Azymut Pabianice
5:40
 
2.
Jakub Wiśniewski
UKS Azymut Pabianice
6:25
+0:45
 
3.
Maksymilian Młynarczyk
UKS Orientuś
8:55
+3:15
 
4.
Michał Jończy
MKS Paulinum
12:13
+6:33
 

M14

(5 / 5)

Time

Behind

 
1.
Patryk Marszałek
UKS Kometa
11:51
 
2.
Gracjan Dwojak
UKS Orientpark.pl Iwiny
13:33
+1:42
 
3.
Maciej Sztranek
UKS Azymut Pabianice
15:11
+3:20
 
Jędrzej Pachnik
UKS Orientpark.pl Iwiny
MP
 
Kordian Pisarek
WKS Wawel
MP
 

M16

(9 / 9)

Time

Behind

 
1.
Jan Sztranek
UKS Azymut Pabianice
48:56
 
2.
Michał Nowak
UKS Orientuś
49:09
+0:13
 
3.
Stanisław Pachnik
MKS Paulinum
51:04
+2:08
 
4.
Jakub Jończy
MKS Paulinum
51:19
+2:23
 
5.
Zbigniew Bartos
UKS Orientuś
51:43
+2:47
 
6.
Ignacy Słomczyński
UKS Orientuś
53:27
+4:31
 
7.
Adrian Sobiński
MKS Paulinum
1:12:22
+23:26
 
8.
Piotr Ledzion
UKS Orientuś
1:24:21
+35:25
 
Adam Lisiak
UKS Orientuś
MP
 

M21

(6 / 6)

Time

Behind

 
1.
Mateusz Dzioba
MKS Paulinum
1:04:19
 
2.
Paweł Jankowiak
Chyże BnO
1:26:12
+21:53
 
3.
Konrad Płóciennik
UKS Azymut Pabianice
1:34:51
+30:32
 
4.
Vít Ježek
OK JISKRA NOVY BOR
1:39:39
+35:20
 
5.
Michał Łubis
UKS Azymut Pabianice
1:40:08
+35:49
 
Piotr Paszyński
UKS Orientuś
MP
 

M35

(6 / 6)

Time

Behind

 
1.
Piotr Krempiński
UKS Azymut Pabianice
1:04:57
 
2.
Kornel Jaskuła
Stowarzyszenie Team 360 Stopni
1:06:53
+1:56
 
3.
Paweł Nowak
UKS Orientuś
1:41:58
+37:01
 
Daniel Cisek
S.O.S. Jelenia Góra
MP
 
Daniel Jończy
MKS Paulinum
MP
 
Sebastian Kucia
S.O.S. Jelenia Góra
MP
 

M45

(5 / 5)

Time

Behind

 
1.
Marek Filipiak
KS Hades
1:16:56
 
2.
Dariusz Becmer
WKS Śląsk
1:17:03
+0:07
 
3.
Paweł Lisiak
UKS Orientuś
1:25:55
+8:59
 
4.
Grzegorz Ledzion
UKS Orientuś
1:27:33
+10:37
 
Paweł Sztranek
UKS Azymut Pabianice
MP
 

M50

(3 / 3)

Time

Behind

 
1.
Józef Forystek
WKS Wawel
1:24:25
 
2.
Jacek Olas
UKS Orientuś
1:36:16
+11:51
 
Piotr Pisarek
WKS Wawel
MP
 

M55

(6 / 6)

Time

Behind

 
1.
Piotr Młynarczyk
UKS Orientuś
52:12
 
2.
Włodzimierz Dyzio
WKS Wawel
56:13
+4:01
 
3.
Piotr Niessner
WKS Wawel
1:05:19
+13:07
 
4.
Marek Pietrusiński
KS Artemis
1:34:06
+41:54
 
5.
Boris Doškář
OK JISKRA NOVY BOR
2:09:31
+77:19
 
5.
Martin Král
OK Jilemnice
2:09:31
+77:19
 

M65+

(2 / 2)

Time

Behind

 
1.
Petr Beránek
TJ Stadion Novy Bor
1:25:35
 
Henryk Gliński
KS Artemis
DNF
 

Krótka

(1 / 1)

Time

Behind

 
1.
Agnieszka Filipiak
KS Hades
50:12

Created by MeOS 3.6.1033 (RC1): 13.04.2019 09:28:47