Wyniki E1

Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1

Międzyczasy E1

 

Results – Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1

  2019-04-13
  K10N (10 / 10) Time Behind Time lost
  1. Milena Miś HKS Azymut 24:45 00:32
  2. Michalina Wysocka MKS MOS 26:17 +1:32 01:29
  3. Małgorzata Biskupska WKS Wawel 26:22 +1:37 00:00
  4. Hanna Pabich UKS Azymut Pabianice 31:26 +6:41 02:52
  5. Sara Dżumaga UKS Dąb Leszno 32:18 +7:33 02:56
  6. Emilia Kwoczała UKS LOTNA Zdzieszowice 40:19 +15:34 05:38
  7. Hanna Oleśniewicz UKS LOTNA Zdzieszowice 48:32 +23:47 09:53
  8. Wiktoria Jachowicz UKS LOTNA Zdzieszowice 49:31 +24:46 01:52
  9. Wiktoria Matusiak UKS LOTNA Zdzieszowice 49:40 +24:55 03:11
  10. Kornelia Kulka UKS Orientpark.pl 54:33 +29:48 06:38
  K12 (30 / 30) Time Behind Time lost
  1. Jaśmina Olejnik WKS Wawel 23:24 00:33
  2. Julia Biskupska WKS Wawel 23:42 +0:18 00:40
  3. Julia Zaleska MKS MOS 26:00 +2:36 01:59
  4. Hanna Kuciel MKS MOS 27:19 +3:55 02:39
  5. Weronika Klecha HKS Azymut 28:17 +4:53 02:40
  6. Julia Halewicz UKS Orientpark.pl 29:17 +5:53 02:01
  7. Nikola Drozdowska MKS Paulinum 30:23 +6:59 03:38
  8. Julia Zapart UKS LOTNA Zdzieszowice 31:21 +7:57 04:32
  9. Hanna Szczygieł MKS MOS 33:29 +10:05 04:33
  10. Julia Staniec MKS MOS 34:21 +10:57 06:54
  11. Sonia Szeliga UKS Orientpark.pl 37:29 +14:05 05:57
  12. Oliwia Ciastoń MKS MOS 37:53 +14:29 02:37
  13. Sonia Kotłowska UKS LOTNA Zdzieszowice 38:07 +14:43 08:17
  14. Bianca Gidel UKS LOTNA Zdzieszowice 40:39 +17:15 06:15
  15. Weronika Marciniak MKS MOS 43:56 +20:32 07:10
  16. Samanta Kuznowicz MKS Paulinum 44:22 +20:58 14:30
  17. JULIA KOTŁOWSKA UKS LOTNA Zdzieszowice 45:17 +21:53 12:54
  18. Julia Grembowska UKS Dąb Leszno 46:58 +23:34 06:42
  19. Kornelia Skowyra MKS Paulinum 47:38 +24:14 05:38
  20. Lena Kurasińska HKS Azymut 47:46 +24:22 14:24
  21. Julia Masłowska MKS MOS 48:57 +25:33 08:42
  22. Jagoda Michoń MKS MOS 49:31 +26:07 03:20
  23. Michalina Konieczna UKS Dąb Leszno 56:56 +33:32 09:15
  24. Lena Janiak UKS Reflex Sekcja BnO 1:03:48 +40:24 22:25
  25. Weronika Kaminiarz HKS Azymut 1:04:12 +40:48 27:13
  26. Zuzanna Pietrowska UKS Dąb Leszno 1:04:47 +41:23 15:12
  27. Małgorzata Pawlak UKS Dąb Leszno 1:12:53 +49:29 13:00
  Jagoda Gidel UKS LOTNA Zdzieszowice MP
  Julia Majerowicz UKS Dąb Leszno MP
  Zuzanna Andrzejak UKS Dąb Leszno MP
  K14 (20 / 20) Time Behind Time lost
  1. Maja Lamparska WKS Wawel 28:00 00:25
  2. Antonina Słońska WKS Wawel 28:01 +0:01 01:26
  3. Pola Niessner WKS Wawel 31:32 +3:32 04:55
  4. Anna Dreier HKS Azymut 34:04 +6:04 04:03
  5. Alicja Michalewicz HKS Azymut 35:56 +7:56 02:23
  6. Julianna Polewka UKS Kometa 38:32 +10:32 01:10
  7. Estera Karkut HKS Azymut 39:09 +11:09 05:49
  8. Marta Michno WKS Wawel 40:21 +12:21 03:53
  9. Katarzyna Ciszek MKS MOS 40:38 +12:38 01:45
  10. Natalia Kurtycz WKS Wawel 41:04 +13:04 04:56
  11. Emilia Murek HKS Azymut 43:55 +15:55 08:40
  12. Iga Mikołajczak UKS Dąb Leszno 46:41 +18:41 07:21
  13. Julia Prais UKS Dąb Leszno 48:56 +20:56 04:27
  14. Justyna Dziuba UKS Kometa 1:04:51 +36:51 14:59
  15. Julia Kucharska Wrocław 1:08:18 +40:18 15:11
  16. Wiktoria Kulka UKS Orientpark.pl 1:14:26 +46:26 19:47
  17. Jagoda Majerowicz UKS Dąb Leszno 1:17:04 +49:04 22:23
  18. Wiktoria Kubacka HKS Azymut 1:17:06 +49:06 10:44
  19. Natalia Markowska UKS Dąb Leszno 1:22:38 +54:38 07:26
  20. Alicja Waligóra UKS Dąb Leszno 1:24:58 +56:58 11:14
  K16 (5 / 5) Time Behind Time lost
  1. Julia Krempińska UKS Azymut Pabianice 38:18 00:36
  2. Adrianna Filipiak KS Hades 47:42 +9:24 02:57
  3. Julia Gielec UKS Orientuś 54:48 +16:30 09:24
  4. Paulina Berlińska UKS Orientuś 58:03 +19:45 07:54
  5. Weronika Szkudlarska UKS Dąb Leszno 1:16:58 +38:40 16:49
  K18 (3 / 3) Time Behind Time lost
  1. Kinga Pogoda UKS Kometa 44:09 00:00
  2. Lidia Piwowar HKS Azymut 57:35 +13:26 05:16
  3. Natalia Wójcik WKS Wawel 58:04 +13:55 03:30
  K21 (8 / 8) Time Behind Time lost
  1. Marta Murawska HKS Azymut 1:02:29 04:01
  2. Maria Pabich UKS Azymut Pabianice 1:02:39 +0:10 00:00
  3. Aneta Kaźmierczak UKS Orientuś 1:03:17 +0:48 02:23
  4. Małgorzata Biniecka UKS Azymut Pabianice 1:24:23 +21:54 03:44
  5. Julia Nyga UKS Kometa 1:24:38 +22:09 07:00
  6. Anna Karnia-Biskupska WKS Wawel 1:27:16 +24:47 10:47
  7. Anna Kaczmarek UKS Dąb Leszno 1:30:35 +28:06 05:13
  Maria Marciniak KS Hades DNS
  K40 (8 / 8) Time Behind Time lost
  1. Teresa Bugaj WKS Wawel 54:22 03:10
  2. Agnieszka Bultrowicz KS Hades 54:25 +0:03 01:55
  3. Katarzyna Konc UKS Azymut Pabianice 1:05:12 +10:50 12:39
  4. Barbara Kucharska Wrocław 1:08:56 +14:34 09:50
  5. Bogusława Słońska WKS Wawel 1:13:07 +18:45 04:58
  6. Sylwia Łukaszyk UKS Dąb Leszno 1:27:59 +33:37 16:52
  Ewa Olejnik WKS Wawel DNS
  Marzena Rycerska KS Artemis DNS
  K45 (8 / 8) Time Behind Time lost
  1. Barbara Nowak HKS Azymut 45:44 03:43
  2. Joanna Wysocka WKS Śląsk 46:55 +1:11 02:05
  3. Monika Topór WKS Wawel 49:22 +3:38 05:58
  4. Maria Marszałek UKS Kometa 53:48 +8:04 04:28
  5. Iwona Lamparska WKS Wawel 59:16 +13:32 10:19
  6. Anna Kurzyp MKS MOS 1:02:00 +16:16 08:18
  7. Iwona Sztranek UKS Azymut Pabianice 1:05:03 +19:19 07:35
  Ewa Murawska HKS Azymut MP
  M10N (12 / 12) Time Behind Time lost
  1. Adam Wiśniewski UKS Azymut Pabianice 29:24 02:27
  2. Julian Emilian Franc HKS Azymut 30:45 +1:21 05:20
  3. Jan Wojciechowski HKS Azymut 31:11 +1:47 04:03
  4. Dawid Marszałek UKS Kometa 32:13 +2:49 01:00
  5. Marcin Murek HKS Azymut 32:20 +2:56 02:56
  6. Mateusz Jopp UKS Dąb Leszno 33:47 +4:23 07:33
  7. Jan Indyka WKS Wawel 35:45 +6:21 05:13
  8. Oliwer Matusiak UKS LOTNA Zdzieszowice 38:48 +9:24 02:12
  9. Bruno Pietrzak HKS Azymut 40:18 +10:54 07:29
  10. Aleksander Janas UKS Kometa 42:37 +13:13 16:42
  Adrian Dwojak UKS Orientpark.pl MP
  Antoni Pachnik UKS Orientpark.pl MP
  M12 (20 / 20) Time Behind Time lost
  1. Wiktor Kociuba MKS MOS 29:03 00:00
  2. Filip Wodzicki MKS MOS 30:07 +1:04 04:18
  3. Franciszek Krempiński UKS Azymut Pabianice 31:33 +2:30 01:22
  4. Jakub Wiśniewski UKS Azymut Pabianice 33:36 +4:33 01:09
  5. Tobiasz Wyrwa HKS Azymut 34:23 +5:20 02:20
  6. Michał Jończy MKS Paulinum 37:19 +8:16 01:41
  7. Szymon Kurdziel(PK) MKS MOS 38:41 +9:38 04:30
  8. Szymon Łukasik UKS LOTNA Zdzieszowice 40:48 +11:45 07:20
  9. Maksymilian Młynarczyk UKS Orientuś 44:00 +14:57 02:07
  10. Mateusz Kipka UKS LOTNA Zdzieszowice 45:51 +16:48 06:09
  11. Tomek Konopka UKS LOTNA Zdzieszowice 48:33 +19:30 07:49
  12. Rafał Murawski HKS Azymut 49:00 +19:57 04:00
  13. Bartosz Białasik UKS Dąb Leszno 50:19 +21:16 05:25
  14. Szymon Gil MKS Paulinum 51:31 +22:28 04:21
  15. Mikołaj Wilk MKS Paulinum 55:26 +26:23 15:38
  16. Tobiasz Porada UKS LOTNA Zdzieszowice 57:56 +28:53 17:05
  17. Tymon Mikołajczak UKS Dąb Leszno 1:05:06 +36:03 18:44
  Bartosz Zielonka MKS Paulinum MP
  Maciej Kurpisz UKS Dąb Leszno MP
  Patryk Gniot UKS LOTNA Zdzieszowice DNF
  M14 (17 / 17) Time Behind Time lost
  1. Paweł Wójcik WKS Wawel 36:29 00:27
  2. Patryk Marszałek UKS Kometa 39:57 +3:28 01:29
  3. Kordian Pisarek WKS Wawel 41:03 +4:34 02:26
  4. Maciej Sztranek UKS Azymut Pabianice 45:56 +9:27 05:12
  5. Gracjan Dwojak UKS Orientpark.pl 46:48 +10:19 05:12
  6. Jędrzej Pachnik UKS Orientpark.pl 47:46 +11:17 08:05
  7. Tymoteusz Bultrowicz KS Hades 50:27 +13:58 01:47
  8. Patryk Dembinski UKS Dąb Leszno 56:15 +19:46 04:32
  9. Artur Ważny MKS MOS 58:17 +21:48 08:16
  10. Dominik Królikowski MKS Paulinum 1:01:27 +24:58 10:41
  11. Michał Kurzyp MKS MOS 1:05:30 +29:01 09:47
  12. Bartosz Filipczak-Dudziak UKS Dąb Leszno 1:14:41 +38:12 20:04
  13. Łukasz Włodarczyk HKS Azymut 1:39:04 +62:35 21:41
  Maksymilian Łukaszyk UKS Dąb Leszno MP
  Mikołaj Szlafka HKS Azymut MP
  Paweł Michalczak HKS Azymut MP
  Kacper Domagała MKS Paulinum DNF
  M16 (11 / 11) Time Behind Time lost
  1. Jan Sztranek UKS Azymut Pabianice 40:06 00:38
  2. Ignacy Słomczyński UKS Orientuś 40:14 +0:08 01:03
  3. Michał Nowak UKS Orientuś 40:19 +0:13 01:35
  4. Zbigniew Bartos UKS Orientuś 42:18 +2:12 01:21
  5. Jakub Jończy MKS Paulinum 46:00 +5:54 01:33
  6. Adrian Sobiński MKS Paulinum 49:38 +9:32 05:57
  7. Piotr Ledzion UKS Orientuś 52:53 +12:47 06:53
  8. Adam Lisiak UKS Orientuś 53:04 +12:58 03:04
  9. Patryk Smektała BUKOS 53:12 +13:06 03:00
  10. Jan Tarnawski WKS Wawel 1:01:26 +21:20 06:47
  11. Tomasz Staszak MKS Paulinum 1:13:49 +33:43 18:01
  M20 (2 / 2) Time Behind Time lost
  1. Jan Byrczek UKS Kometa 1:00:33 00:00
  2. Vít Ježek OK JISKRA NOVY BOR 1:32:27 +31:54 16:29
  M21 (8 / 8) Time Behind Time lost
  1. Mateusz Dzioba MKS Paulinum 1:11:12 00:00
  2. Piotr Paszyński UKS Orientuś 1:16:19 +5:07 01:58
  3. Tomasz Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 1:17:50 +6:38 00:57
  4. Paweł Jankowiak Chyże BnO 1:22:45 +11:33 01:41
  5. Konrad Płóciennik UKS Azymut Pabianice 1:22:57 +11:45 01:49
  6. Łukasz Krupa UKS OSiR 1:57:37 +46:25 08:56
  Michał Łubis UKS Azymut Pabianice MP
  Tomasz Marciniak KS Hades DNS
  M35 (6 / 6) Time Behind Time lost
  1. Daniel Jończy MKS Paulinum 56:00 00:00
  2. Łukasz Łącki UKS OSiR 59:51 +3:51 01:21
  3. Piotr Krempiński UKS Azymut Pabianice 1:02:25 +6:25 01:55
  4. Konstantin Kirakosov Ambit Leszno 1:10:28 +14:28 04:15
  5. Paweł Nowak UKS Orientuś 1:13:28 +17:28 01:59
  6. Patryk Pietrzak HKS Azymut 1:29:39 +33:39 05:21
  M45 (8 / 8) Time Behind Time lost
  1. Grzegorz Ledzion UKS Orientuś 52:27 00:57
  2. Grzegorz Wójcik WKS Wawel 55:00 +2:33 03:27
  3. Marcin Szczygieł MKS MOS 55:42 +3:15 00:00
  4. Dariusz Becmer WKS Śląsk 57:36 +5:09 03:17
  5. Piotr Murawski HKS Azymut 58:11 +5:44 03:32
  6. Marek Filipiak KS Hades 59:23 +6:56 04:46
  7. Paweł Lisiak UKS Orientuś 1:20:05 +27:38 02:50
  8. Paweł Sztranek UKS Azymut Pabianice 1:27:26 +34:59 14:33
  M50 (6 / 6) Time Behind Time lost
  1. Marek Słoński WKS Wawel 52:36 02:36
  2. Krzysztof Wrzesiński WKS Śląsk 1:00:40 +8:04 02:38
  3. Piotr Pisarek WKS Wawel 1:01:15 +8:39 02:16
  4. Piotr Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 1:04:37 +12:01 04:46
  5. Józef Forystek WKS Wawel 1:09:43 +17:07 03:43
  6. Jacek Olas UKS Orientuś 1:30:48 +38:12 08:44
  M55 (6 / 6) Time Behind Time lost
  1. Piotr Młynarczyk UKS Orientuś 42:55 01:17
  2. Włodzimierz Dyzio WKS Wawel 43:35 +0:40 01:08
  3. Piotr Niessner WKS Wawel 46:25 +3:30 03:20
  4. Boris Doškář OK JISKRA NOVY BOR 1:09:33 +26:38 02:47
  5. Dariusz Polewski Indywidualny Opolskie 1:11:14 +28:19 17:59
  6. Martin Král OK Jilemnice 1:18:31 +35:36 09:29
  M60 (4 / 4) Time Behind Time lost
  1. Andrzej Skonieczny KInO ORIENTOP 44:09 00:31
  2. Marek Pietrusiński KS Artemis 47:00 +2:51 02:45
  3. Leszek Kosiński Kaszczor 50:43 +6:34 03:26
  4. Andrzej Galla HKS Azymut 1:01:15 +17:06 03:12
  M65+ (7 / 7) Time Behind Time lost
  1. Janusz Niemiec MKS Paulinum 47:24 02:49
  2. Tomáš Babický ZOOB Rumburk z.s. 50:57 +3:33 03:42
  3. Edward Bartkowiak WKS Grunwald 51:28 +4:04 04:23
  4. Waldemar Pietkiewicz Indywidualnie Dolnośląskie 58:19 +10:55 03:48
  5. Adam Bogulak MKS Paulinum 1:02:27 +15:03 09:51
  6. Petr Beránek TJ Stadion Nový Bor 1:03:48 +16:24 02:09
  Henryk Gliński KS Artemis MP
  RODZINNA (11 / 11) Time Behind Time lost
  1. Kuba Barecki indywidualnie 31:24 01:20
  2. Piotr Michalczak HKS Azymut 34:20 +2:56 02:54
  3. Oliwia Roman Bolesławiec 34:41 +3:17 03:38
  4. Pola Hamala indywidualnie 39:26 +8:02 03:16
  5. Franek Bultrowicz KS Hades 40:39 +9:15 09:56
  6. Martyna Dwojak UKS Orientpark.pl 43:57 +12:33 04:25
  7. Andrzej Dudziak UKS Dąb Leszno 46:46 +15:22 03:48
  8. Helena Przetacznik UKS Dąb Leszno 55:01 +23:37 09:28
  9. Katarzyna Forystek WKS Wawel 55:30 +24:06 03:01
  10. Laura Kucia S.O.S. Jelenia Góra 1:21:35 +50:11 05:18
  11. Inez Pietrzak HKS Azymut 1:21:54 +50:30 22:34
  KRÓTKA (6 / 6) Time Behind Time lost
  1. Kaja Kalisz UKS Azymut Pabianice 32:43 05:16
  2. Katarzyna Byrczek indywidualnie 35:24 +2:41 03:43
  3. Wojciech Woźniak UKS LOTNA Zdzieszowice 36:47 +4:04 08:17
  4. Elwira Murek HKS Azymut 44:44 +12:01 05:36
  5. Jitka Nedvídková ZOOB Rumburk z.s. 57:34 +24:51 05:54
  Agnieszka Filipiak KS Hades OMT
  DŁUGA (2 / 2) Time Behind Time lost
  1. Patryk Murek HKS Azymut 58:30 03:41
  2. Ryszard Gil indywidualnie 1:08:54 +10:24 11:36
  K_WOJSKO (6 / 6) Time Behind Time lost
  1. Justyna Panaszek 46:23 03:47
  2. Magda Buganik 23 ŚPA 1:01:45 +15:22 10:25
  3. Natalia Szczęsnowicz 10 BKpanc 1:06:34 +20:11 13:42
  4. Monika Nawrocka 23 ŚPA 1:08:33 +22:10 19:14
  5. Beata Lupa 23 ŚPA 1:21:07 +34:44 17:23
  6. Joanna Nikołajuk 23 ŚPA 1:48:55 +62:32 28:40
  M_WOJSKO (8 / 8) Time Behind Time lost
  1. Przemysław Lachowski 23 ŚPA 59:55 04:29
  2. Mateusz Dubieniecki 23 ŚPA 1:00:03 +0:08 07:26
  3. Adam Zdrowowicz 23 ŚPA 1:00:33 +0:38 10:50
  4. Damian Sztych 23 ŚPA 1:03:33 +3:38 13:34
  5. Adam Kopeć 23 ŚPA 1:11:02 +11:07 11:52
  6. Krzysztof Fekieta 23 ŚPA 1:22:00 +22:05 09:47
  7. Dariusz Burmas 23 ŚPA 1:24:58 +25:03 13:39
  8. Marek Lewandowski 23 ŚPA 1:56:21 +56:26 25:43

Created by MeOS 3.6.1033 (RC1): 13.04.2019 15:23:40