Wyniki E1+E2

Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2

 

Total Results – Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2

  2019-04-14
  K10N (11 / 11) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Małgorzata Biskupska WKS Wawel 52:46 26:24 2. +2:27 02:57
  2. Milena Miś HKS Azymut 53:22 +0:36 28:37 3. +4:40 07:19
  3. Hanna Pabich UKS Azymut Pabianice 55:23 +2:37 23:57 1. 02:35
  4. Michalina Wysocka MKS MOS 58:09 +5:23 31:52 5. +7:55 10:12
  5. Sara Dżumaga UKS Dąb Leszno 1:01:17 +8:31 28:59 4. +5:02 03:25
  6. Emilia Kwoczała UKS LOTNA ZDZIESZOWICE 1:13:32 +20:46 33:13 6. +9:16 05:27
  7. Hanna Oleśniewicz UKS LOTNA ZDZIESZOWICE 1:22:59 +30:13 34:27 7. +10:30 04:25
  8. Wiktoria Matusiak UKS LOTNA ZDZIESZOWICE 1:32:53 +40:07 43:13 9. +19:16 04:28
  9. Wiktoria Jachowicz UKS LOTNA ZDZIESZOWICE 1:35:31 +42:45 46:00 10. +22:03 06:40
  10. Kornelia Kulka UKS Orientpark.pl 1:46:32 +53:46 51:59 11. +28:02 07:54
  Hanna Paterek HKS Azymut NTP 36:58 8. +13:01 08:35
  K12 (30 / 30) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Julia Biskupska WKS Wawel 45:31 21:49 1. 04:00
  2. Jaśmina Olejnik WKS Wawel 47:22 +1:51 23:58 3. +2:09 03:00
  3. Hanna Kuciel MKS MOS 51:24 +5:53 24:05 4. +2:16 01:34
  4. Weronika Klecha HKS Azymut 53:44 +8:13 25:27 5. +3:38 04:11
  5. Hanna Szczygieł MKS MOS 55:45 +10:14 22:16 2. +0:27 01:18
  6. Julia Zaleska MKS MOS 59:01 +13:30 33:01 15. +11:12 03:28
  7. Julia Halewicz UKS Orientpark.pl 1:00:34 +15:03 31:17 12. +9:28 08:07
  8. Julia Zapart UKS LOTNA ZDZIESZOWICE 1:02:18 +16:47 30:57 11. +9:08 05:26
  9. Sonia Szeliga UKS Orientpark.pl 1:05:39 +20:08 28:10 8. +6:21 04:02
  10. Sonia Kotłowska UKS LOTNA ZDZIESZOWICE 1:10:34 +25:03 32:27 13. +10:38 04:49
  11. Oliwia Ciastoń MKS MOS 1:10:51 +25:20 32:58 14. +11:09 07:44
  12. Julia Kotłowska UKS LOTNA ZDZIESZOWICE 1:13:37 +28:06 28:20 9. +6:31 03:35
  13. Julia Staniec MKS MOS 1:14:00 +28:29 39:39 20. +17:50 10:37
  14. Weronika Marciniak MKS MOS 1:14:10 +28:39 30:14 10. +8:25 05:37
  15. Lena Kurasińska HKS Azymut 1:15:48 +30:17 28:02 7. +6:13 04:13
  16. Bianca Gidel UKS LOTNA ZDZIESZOWICE 1:16:26 +30:55 35:47 17. +13:58 08:37
  17. Julia Grembowska UKS Dąb Leszno 1:22:01 +36:30 35:03 16. +13:14 04:20
  18. Skowyra Kornelia MKS Paulinum 1:29:27 +43:56 41:49 21. +20:00 10:08
  19. Julia Masłowska MKS MOS 1:31:38 +46:07 42:41 23. +20:52 10:59
  20. Lena Janiak UKS Reflex Sekcja BnO 1:41:12 +55:41 37:24 19. +15:35 08:04
  21. Zuzanna Pietrowska UKS Dąb Leszno 1:41:54 +56:23 37:07 18. +15:18 05:57
  22. Weronika Kaminiarz HKS Azymut 1:46:27 +60:56 42:15 22. +20:26 11:54
  23. Jagoda Michoń MKS MOS 1:50:17 +64:46 1:00:46 26. +38:57 11:11
  24. Małgorzata Pawlak UKS Dąb Leszno 2:04:01 +78:30 51:08 25. +29:19 15:58
  Jagoda Gidel UKS LOTNA ZDZIESZOWICE MP MP
  Julia Majerowicz UKS Dąb Leszno MP MP
  Michalina Konieczna UKS Dąb Leszno MP MP
  Samanta Kuznowicz MKS Paulinum MP MP
  Zuzanna Andrzejak UKS Dąb Leszno MP 45:10 24. +23:21 10:25
  Wiktoria Dutkiewicz MKS Paulinum Cancelled 27:50 6. +6:01 02:59
  K14 (19 / 19) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Antonina Słońska WKS Wawel 47:40 19:39 2. +1:14 01:35
  2. Maja Lamparska WKS Wawel 48:45 +1:05 20:45 3. +2:20 01:19
  3. Pola Niessner WKS Wawel 49:57 +2:17 18:25 1. 00:29
  4. Anna Dreier HKS Azymut 59:33 +11:53 25:29 6. +7:04 02:56
  5. Estera Karkut HKS Azymut 1:03:07 +15:27 23:58 4. +5:33 02:00
  6. Marta Michno WKS Wawel 1:06:20 +18:40 25:59 7. +7:34 02:14
  7. Natalia Kurtycz WKS Wawel 1:08:17 +20:37 27:13 9. +8:48 02:34
  8. Alicja Michalewicz HKS Azymut 1:09:34 +21:54 33:38 15. +15:13 10:50
  9. Katarzyna Ciszek MKS MOS 1:09:49 +22:09 29:11 10. +10:46 05:15
  10. Julianna Polewka UKS Kometa 1:11:37 +23:57 33:05 14. +14:40 04:54
  11. Iga Mikołajczak UKS Dąb Leszno 1:17:54 +30:14 31:13 12. +12:48 03:42
  12. Julia Prais UKS Dąb Leszno 1:19:20 +31:40 30:24 11. +11:59 03:13
  13. Emilia Murek HKS Azymut 1:19:26 +31:46 35:31 16. +17:06 08:39
  14. Justyna Dziuba UKS Kometa 1:31:13 +43:33 26:22 8. +7:57 03:29
  15. Wiktoria Kubacka HKS Azymut 1:41:29 +53:49 24:23 5. +5:58 03:10
  16. Wiktoria Kulka UKS Orientpark.pl 1:46:39 +58:59 32:13 13. +13:48 01:17
  17. Jagoda Majerowicz UKS Dąb Leszno 1:59:35 +71:55 42:31 19. +24:06 11:09
  18. Alicja Waligóra UKS Dąb Leszno 2:02:13 +74:33 37:15 17. +18:50 06:56
  19. Natalia Markowska UKS Dąb Leszno 2:02:14 +74:34 39:36 18. +21:11 11:16
  K16 (5 / 5) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Julia Krempińska UKS Azymut Pabianice 1:01:05 22:47 1. 00:20
  2. Adrianna Filipiak KS Hades 1:16:25 +15:20 28:43 2. +5:56 01:34
  3. Julia Gielec UKS Orientuś 1:26:01 +24:56 31:13 4. +8:26 04:22
  4. Paulina Berlińska UKS Orientuś 1:33:20 +32:15 35:17 5. +12:30 07:09
  5. Weronika Szkudlarska UKS Dąb Leszno 1:47:27 +46:22 30:29 3. +7:42 01:46
  K18 (3 / 3) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Kinga Pogoda UKS Kometa 1:18:53 34:44 1. 00:31
  2. Lidia Piwowar HKS Azymut 1:38:52 +19:59 41:17 2. +6:33 05:01
  3. Natalia Wójcik WKS Wawel 2:00:18 +41:25 1:02:14 3. +27:30 08:53
  K21 (9 / 9) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Maria Pabich UKS Azymut Pabianice 1:38:37 35:58 1. 01:09
  2. Aneta Kaźmierczak UKS Orientuś 1:43:25 +4:48 40:08 2. +4:10 05:25
  3. Marta Murawska HKS Azymut 1:52:53 +14:16 50:24 6. +14:26 14:01
  4. Anna Karnia-Biskupska WKS Wawel 2:09:16 +30:39 42:00 3. +6:02 02:19
  5. Anna Kaczmarek UKS Dąb Leszno 2:24:13 +45:36 53:38 7. +17:40 10:16
  6. Małgorzata Biniecka UKS Azymut Pabianice 2:34:53 +56:16 1:10:30 8. +34:32 26:16
  Maria Marciniak KS Hades DNS DNS
  Anna Korczyc 10 BKPanc Świętoszów NTP 48:44 5. +12:46 10:08
  Katarzyna Mazur UKS Azymut Pabianice NTP 47:59 4. +12:01 05:16
  K40 (8 / 8) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Agnieszka Bultrowicz KS Hades 1:49:24 54:59 2. +9:37 15:53
  2. Teresa Bugaj WKS Wawel 1:55:39 +6:15 1:01:17 4. +15:55 18:28
  3. Katarzyna Konc UKS Azymut Pabianice 2:02:13 +12:49 57:01 3. +11:39 17:03
  4. Bogusława Słońska WKS Wawel 2:30:05 +40:41 1:16:58 6. +31:36 22:31
  5. Sylwia Łukaszyk UKS Dąb Leszno 2:33:35 +44:11 1:05:36 5. +20:14 19:05
  Ewa Olejnik WKS Wawel DNS DNS
  Marzena Rycerska KS Artemis DNS DNS
  Honorata Paterek HKS Azymut NTP 45:22 1. 08:53
  K45 (8 / 8) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Barbara Nowak HKS Azymut 1:12:10 26:26 1. 00:00
  2. Joanna Wysocka WKS Śląsk 1:23:16 +11:06 36:21 5. +9:55 06:40
  3. Maria Marszałek UKS Kometa 1:29:14 +17:04 35:26 4. +9:00 04:17
  4. Monika Topór WKS Wawel 1:30:47 +18:37 41:25 6. +14:59 07:34
  5. Iwona Lamparska WKS Wawel 1:33:29 +21:19 34:13 2. +7:47 03:48
  6. Anna Kurzyp MKS MOS 1:36:48 +24:38 34:48 3. +8:22 01:35
  7. Iwona Sztranek UKS Azymut Pabianice 1:49:12 +37:02 44:09 8. +17:43 07:43
  Ewa Murawska HKS Azymut MP 42:57 7. +16:31 04:24
  K50+ (1 / 1) Total Time Behind Stage Time Lost
  Barbara Galla HKS Azymut NTP 1:02:17 1. 00:00
  M10N (12 / 12) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Adam Wiśniewski UKS Azymut Pabianice 53:09 23:45 4. +1:09 01:24
  2. Jan Wojciechowski HKS Azymut 53:59 +0:50 22:48 2. +0:12 03:07
  3. Dawid Marszałek UKS Kometa 54:49 +1:40 22:36 1. 01:28
  4. Julian Emilian Franc HKS Azymut 57:46 +4:37 27:01 5. +4:25 02:24
  5. Marcin Murek HKS Azymut 1:06:45 +13:36 34:25 8. +11:49 05:36
  6. Mateusz Jopp UKS Dąb Leszno 1:10:48 +17:39 37:01 9. +14:25 10:55
  7. Aleksander Janas UKS Kometa 1:16:04 +22:55 33:27 7. +10:51 10:23
  8. Jan Indyka WKS Wawel 1:21:37 +28:28 45:52 10. +23:16 07:37
  9. Oliwer Matusiak UKS LOTNA ZDZIESZOWICE 1:26:48 +33:39 48:00 11. +25:24 12:08
  10. Bruno Pietrzak HKS Azymut 1:41:29 +48:20 1:01:11 12. +38:35 29:06
  Adrian Dwojak UKS Orientpark.pl MP 31:45 6. +9:09 04:41
  Antoni Pachnik UKS Orientpark.pl MP 23:20 3. +0:44 01:02
  M12 (20 / 20) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Wiktor Kociuba MKS MOS 50:41 21:38 1. 01:09
  2. Franciszek Krempiński UKS Azymut Pabianice 53:17 +2:36 21:44 2. +0:06 00:55
  3. Filip Wodzicki MKS MOS 58:28 +7:47 28:21 4. +6:43 05:01
  4. Jakub Wiśniewski UKS Azymut Pabianice 1:03:50 +13:09 30:14 5. +8:36 02:34
  5. Maksymilian Młynarczyk UKS Orientuś 1:11:22 +20:41 27:22 3. +5:44 02:05
  6. Tobiasz Wyrwa HKS Azymut 1:18:02 +27:21 43:39 8. +22:01 14:40
  7. Bartosz Białasik UKS Dąb Leszno 1:29:46 +39:05 39:27 6. +17:49 01:31
  8. Mikołaj Wilk MKS Paulinum 1:38:32 +47:51 43:06 7. +21:28 11:10
  9. Mateusz Kipka UKS LOTNA ZDZIESZOWICE 1:40:23 +49:42 54:32 10. +32:54 23:30
  10. Szymon Gil MKS Paulinum 1:41:46 +51:05 50:15 9. +28:37 10:29
  11. Szymon Łukasik UKS LOTNA ZDZIESZOWICE 1:50:14 +59:33 1:09:26 12. +47:48 26:18
  12. Michał Jończy MKS Paulinum 1:52:04 +61:23 1:14:45 14. +53:07 30:02
  13. Szymon Kurdziel(PK) MKS MOS 1:55:21 +64:40 1:16:40 15. +55:02 33:18
  14. Rafał Murawski HKS Azymut 1:56:18 +65:37 1:07:18 11. +45:40 24:44
  Bartosz Zielonka MKS Paulinum MP MP
  Maciej Kurpisz UKS Dąb Leszno MP 1:33:28 16. +71:50 55:37
  Tomek Konopka UKS LOTNA ZDZIESZOWICE MP MP
  Tymon Mikołajczak UKS Dąb Leszno MP MP
  Patryk Gniot UKS LOTNA ZDZIESZOWICE DNF 1:12:44 13. +51:06 32:45
  Tobiasz Porada UKS LOTNA ZDZIESZOWICE DNF DNF
  M14 (18 / 18) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Patryk Marszałek UKS Kometa 1:04:56 24:59 4. +3:45 01:03
  2. Kordian Pisarek WKS Wawel 1:07:44 +2:48 26:41 6. +5:27 02:31
  3. Gracjan Dwojak UKS Orientpark.pl 1:08:02 +3:06 21:14 1. 00:28
  4. Paweł Wójcik WKS Wawel 1:11:15 +6:19 34:46 9. +13:32 12:13
  5. Jędrzej Pachnik UKS Orientpark.pl 1:11:18 +6:22 23:32 2. +2:18 00:35
  6. Tymoteusz Bultrowicz KS Hades 1:14:18 +9:22 23:51 3. +2:37 00:34
  7. Maciej Sztranek UKS Azymut Pabianice 1:18:54 +13:58 32:58 8. +11:44 08:41
  8. Artur Ważny MKS MOS 1:27:06 +22:10 28:49 7. +7:35 03:27
  9. Dominik Królikowski MKS Paulinum 1:27:22 +22:26 25:55 5. +4:41 02:24
  10. Patryk Dembinski UKS Dąb Leszno 1:35:50 +30:54 39:35 12. +18:21 05:20
  11. Michał Kurzyp MKS MOS 1:44:47 +39:51 39:17 11. +18:03 08:18
  12. Bartosz Filipczak-Dudziak UKS Dąb Leszno 2:10:02 +65:06 55:21 17. +34:07 20:07
  13. Łukasz Włodarczyk HKS Azymut 2:26:39 +81:43 47:35 15. +26:21 05:43
  Maksymilian Łukaszyk UKS Dąb Leszno MP 43:16 14. +22:02 07:51
  Mikołaj Szlafka HKS Azymut MP 40:35 13. +19:21 10:00
  Paweł Michalczak HKS Azymut MP 54:03 16. +32:49 13:27
  Kacper Domagała MKS Paulinum DNF 1:49:59 18. +88:45 48:56
  Miłosz Jurczak MKS Paulinum NTP 35:03 10. +13:49 06:23
  M16 (14 / 14) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Jan Sztranek UKS Azymut Pabianice 1:04:15 24:09 1. 00:00
  2. Michał Nowak UKS Orientuś 1:06:31 +2:16 26:12 2. +2:03 01:53
  3. Ignacy Słomczyński UKS Orientuś 1:09:21 +5:06 29:07 4. +4:58 03:56
  4. Zbigniew Bartos UKS Orientuś 1:13:44 +9:29 31:26 5. +7:17 04:47
  5. Jakub Jończy MKS Paulinum 1:22:42 +18:27 36:42 8. +12:33 08:36
  6. Patryk Smektała BUKOS 1:26:15 +22:00 33:03 6. +8:54 01:29
  7. Adrian Sobiński MKS Paulinum 1:32:12 +27:57 42:34 13. +18:25 10:28
  8. Adam Lisiak UKS Orientuś 1:32:16 +28:01 39:12 11. +15:03 09:41
  9. Piotr Ledzion UKS Orientuś 1:39:19 +35:04 46:26 14. +22:17 17:05
  10. Jan Tarnawski WKS Wawel 1:42:04 +37:49 40:38 12. +16:29 11:16
  11. Tomasz Staszak MKS Paulinum 1:51:21 +47:06 37:32 9. +13:23 05:36
  Jakub Zaleski MKS Paulinum NTP 38:09 10. +14:00 04:17
  Mikołaj Paterek HKS Azymut NTP 29:02 3. +4:53 03:33
  Szymon Jurczak MKS Paulinum NTP 36:41 7. +12:32 06:24
  M20 (2 / 2) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Vit Jezek OK Jilemnice 2:13:04 40:37 1. 00:00
  Jan Byrczek UKS Kometa DNS DNS
  M21 (8 / 8) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Mateusz Dzioba MKS Paulinum 1:52:56 41:44 1. 04:28
  2. Piotr Paszyński UKS Orientuś 2:00:11 +7:15 43:52 3. +2:08 04:01
  3. Tomasz Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 2:01:41 +8:45 43:51 2. +2:07 02:39
  4. Paweł Jankowiak Chyże BnO 2:10:52 +17:56 48:07 4. +6:23 05:29
  5. Konrad Płóciennik UKS Azymut Pabianice 2:16:05 +23:09 53:08 5. +11:24 10:44
  6. Łukasz Krupa UKS OSiR 3:20:54 +87:58 1:23:17 7. +41:33 21:11
  Michał Łubis UKS Azymut Pabianice MP 1:02:27 6. +20:43 08:30
  Tomasz Marciniak KS Hades DNS DNS
  M35 (7 / 7) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Łukasz Łącki UKS OSiR 1:32:17 32:26 1. 02:54
  2. Daniel Jończy MKS Paulinum 1:35:15 +2:58 39:15 3. +6:49 08:04
  3. Piotr Krempiński UKS Azymut Pabianice 1:38:27 +6:10 36:02 2. +3:36 03:53
  4. Paweł Nowak UKS Orientuś 1:55:29 +23:12 42:01 4. +9:35 06:11
  5. Konstantin Kirakosov Ambit Leszno 1:57:10 +24:53 46:42 5. +14:16 13:07
  6. Patryk Pietrzak HKS Azymut 2:24:59 +52:42 55:20 6. +22:54 11:08
  Michał Mazur UKS Azymut Pabianice NTP MP
  M45 (10 / 10) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Grzegorz Wójcik WKS Wawel 1:29:13 34:13 1. 03:56
  2. Marcin Szczygieł MKS MOS 1:33:18 +4:05 37:36 6. +3:23 02:08
  3. Dariusz Becmer WKS Śląsk 1:34:04 +4:51 36:28 4. +2:15 04:24
  4. Marek Filipiak KS Hades 1:39:55 +10:42 40:32 7. +6:19 09:34
  5. Piotr Murawski HKS Azymut 1:42:40 +13:27 44:29 8. +10:16 10:01
  6. Grzegorz Ledzion UKS Orientuś 1:48:46 +19:33 56:19 10. +22:06 25:08
  7. Paweł Sztranek UKS Azymut Pabianice 2:04:36 +35:23 37:10 5. +2:57 04:25
  8. Paweł Lisiak UKS Orientuś 2:07:01 +37:48 46:56 9. +12:43 02:56
  Krzysztof Wojtczak CSWIiChem Wrocław NTP 35:44 3. +1:31 05:07
  Roman Koucky Ekonom Praha NTP 34:32 2. +0:19 02:30
  M50 (6 / 6) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Marek Słoński WKS Wawel 1:23:30 30:54 1. 00:53
  2. Krzysztof Wrzesiński WKS Śląsk 1:36:36 +13:06 35:56 3. +5:02 05:00
  3. Józef Forystek WKS Wawel 1:40:34 +17:04 35:51 2. +4:57 02:39
  4. Piotr Pisarek WKS Wawel 1:43:44 +20:14 42:29 5. +11:35 09:33
  5. Piotr Jurczyk UKS Sparta Czyżowice 1:45:41 +22:11 41:04 4. +10:10 07:52
  6. Jacek Olas UKS Orientuś 2:13:42 +50:12 42:54 6. +12:00 06:12
  M55 (6 / 6) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Piotr Młynarczyk UKS Orientuś 1:09:28 26:33 1. 00:00
  2. Włodzimierz Dyzio WKS Wawel 1:12:19 +2:51 28:44 2. +2:11 03:16
  3. Piotr Niessner WKS Wawel 1:18:30 +9:02 32:05 3. +5:32 04:22
  4. Dariusz Polewski Indywidualny Opolskie 1:53:44 +44:16 42:30 4. +15:57 06:46
  5. Boris Doškář OK JISKRA NOVY BOR 1:54:59 +45:31 45:26 5. +18:53 04:01
  6. Martin Kral OK Jilemnice 2:22:22 +72:54 1:03:51 6. +37:18 05:59
  M60 (3 / 3) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Andrzej Skonieczny KInO ORIENTOP 1:16:24 32:15 1. 01:43
  2. Marek Pietrusiński KS Artemis 1:21:01 +4:37 34:01 2. +1:46 02:46
  3. Andrzej Galla HKS Azymut 1:44:16 +27:52 43:01 3. +10:46 03:28
  M65+ (7 / 7) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Janusz Niemiec MKS Paulinum 1:22:34 35:10 1. 06:19
  2. Tomáš Babický ZOOB Rumburk z.s. 1:27:20 +4:46 36:23 2. +1:13 02:44
  3. Edward Bartkowiak WKS Grunwald 1:33:41 +11:07 42:13 4. +7:03 07:09
  4. Waldemar Pietkiewicz indywidualnie Dolnośląskie 1:41:34 +19:00 43:15 5. +8:05 06:29
  5. Adam Bogulak MKS Paulinum 1:43:03 +20:29 40:36 3. +5:26 04:00
  6. Petr Beranek OK JISKRA NOVY BOR 1:53:05 +30:31 49:17 7. +14:07 03:05
  Henryk Gliński KS Artemis MP 43:50 6. +8:40 14:08
  RODZINNA (16 / 16) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Oliwia Roman Bolesławiec 55:41 21:00 1. 01:02
  2. Piotr Michalczak HKS Azymut 55:59 +0:18 21:39 2. +0:39 01:42
  3. Franek Bultrowicz KS Hades 1:06:41 +11:00 26:02 4. +5:02 02:05
  4. Andrzej Dudziak UKS Dąb Leszno 1:23:38 +27:57 36:52 5. +15:52 07:48
  5. Martyna Dwojak UKS Orientpark.pl 1:31:01 +35:20 47:04 8. +26:04 06:54
  6. Helena Przetacznik UKS Dąb Leszno 1:34:24 +38:43 39:23 6. +18:23 02:29
  7. Katarzyna Forystek WKS Wawel 1:55:47 +60:06 1:00:46 10. +39:46 10:43
  8. Inez Pietrzak HKS Azymut 2:05:15 +69:34 43:21 7. +22:21 08:04
  9. Laura Kucia S.O.S. Jelenia Góra 2:32:13 +96:32 1:10:38 14. +49:38 08:00
  Agata Ferików DNS 1:01:23 12. +40:23 15:09
  Antonina Leśniak NTP 1:01:06 11. +40:06 16:10
  Julia Kolińska UKS LOTNA ZDZIESZOWICE NTP DNS
  Magdalena Cisek S.O.S. Jelenia Góra NTP 1:09:18 13. +48:18 06:57
  Magdalena Wentland indywidualnie NTP 2:37:23 15. +136:23 09:44
  Marta Mazur UKS Azymut Pabianice NTP 26:00 3. +5:00 02:02
  Matylda Mazur UKS Azymut Pabianice NTP 55:47 9. +34:47 06:30
  KRÓTKA (8 / 8) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Kaja Kalisz UKS Azymut Pabianice 1:31:43 59:00 3. +28:34 17:26
  2. Elwira Murek HKS Azymut 1:40:41 +8:58 55:57 2. +25:31 18:09
  3. Wojciech Woźniak UKS LOTNA ZDZIESZOWICE 2:02:03 +30:20 1:25:16 4. +54:50 44:07
  Agnieszka Filipiak KS Hades OMT 30:26 1. 01:36
  Jitka Nedvídková ZOOB Rumburk z.s. DNS DNS
  Katarzyna Byrczek indywidualnie DNS DNS
  Ivana Koucka indywidualnie NTP MP
  Oliwier Turecki NTP DNS
  DŁUGA (4 / 4) Total Time Behind Stage Time Lost
  1. Patryk Murek HKS Azymut 1:43:02 44:32 4. +14:39 12:56
  Justyna Panaszek indywidualnie NTP 29:53 1. 02:04
  Natalia Szczęsnowicz indywidualnie NTP 31:44 2. +1:51 01:44
  Ryszard Gil indywidualnie NTP 43:34 3. +13:41 11:18

Created by MeOS 3.6.1033 (RC1): 14.04.2019 12:55:49