piątek 22 września 2017
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Wprowadzenie Wyniki-klasyk

Wyniki-klasyk

 

MMM KLASYK

Wyniki – MMM KLASYK

2016-10-22

K14

(40 / 40)
Time
Behind
1.
Nadia Kędzierska
HKS Azymut Mochy
28:36
2.
Hanna Sudoł
MKS MOS Wrocław
36:45
+8:09
3.
Lidia Piwowar
HKS Azymut Mochy
38:49
+10:13
4.
Aleksandra Pluta
UKS Arkady Raszków
40:00
+11:24
5.
Joanna Banasiak
MKS MOS Wrocław
40:06
+11:30
6.
Izabela Papież
HKS Azymut Mochy
41:47
+13:11
7.
Klaudia Przygoda
UKS Arkady Raszków
41:48
+13:12
8.
Emilia Piecek
UKS Orientpark.pl Iwiny
42:03
+13:27
9.
Joanna Mazurek
MKS MOS Wrocław
42:26
+13:50
10.
Adrianna Pabich
HKS Azymut Mochy
43:43
+15:07
11.
Weronika Graba
MKS MOS Wrocław
44:47
+16:11
12.
Weronika Marciniak
BUKOS
45:37
+17:01
13.
Aleksandra Ziętek
UKS Arkady Raszków
46:12
+17:36
14.
Weronika Szkudlarska
LKO
49:42
+21:06
15.
Aleksandra Becmer
MKS MOS Wrocław
50:46
+22:10
16.
Anna Dreier
HKS Azymut Mochy
51:06
+22:30
17.
Julia Gonda
HKS Azymut Mochy
52:26
+23:50
18.
Wiktoria Rabiega
LKO
52:34
+23:58
19.
Wiktoria Kowalczyk
UKS Orientpark.pl Iwiny
52:55
+24:19
20.
Aleksandra Dobroś
UKS Arkady Raszków
53:51
+25:15
21.
Maja Brzezińska
HKS Azymut Mochy
54:17
+25:41
22.
Karolina Zawada
UKS Orientpark.pl Iwiny
55:02
+26:26
23.
Weronika Szymańska
HKS Azymut Mochy
58:35
+29:59
24.
Marika Skrzypczak
HKS Azymut Mochy
59:31
+30:55
25.
Kaja Winiarska
MKS MOS Wrocław
1:00:01
+31:25
26.
Zuzanna Wielebska
UKS Arkady Raszków
1:00:12
+31:36
27.
Klaudia Sienicz
MKS MOS Wrocław
1:01:43
+33:07
28.
Magdalena Zając
HKS Azymut Mochy
1:02:27
+33:51
29.
Sandra Chmielarz
UKS Arkady Raszków
1:02:29
+33:53
30.
Wiktoria Sójka
UKS Arkady Raszków
1:02:56
+34:20
31.
Lidia Mejza
BUKOS
1:03:13
+34:37
32.
Maria Nowak
KS Hades Poznań
1:05:59
+37:23
33.
Oliwia Wajrauch
UKS Arkady Raszków
1:13:56
+45:20
34.
Alicja Michalewicz
HKS Azymut Mochy
1:16:54
+48:18
35.
Kinga Jurdeczka
BUKOS
1:16:59
+48:23
36.
Aleksandra Biernaczyk
BUKOS
1:40:58
+72:22
37.
Iga Mikołajczak
LKO
1:44:02
+75:26
Wiktoria Szafran
MKS MOS Wrocław
DNF
Estera Karkut
HKS Azymut Mochy
DNS
Klaudia Knop
HKS Azymut Mochy
DNS

M14

(34 / 34)
Time
Behind
1.
Stanisław Kurzyp
MKS MOS Wrocław
32:06
2.
Amadeusz Cupryś
HKS Azymut Mochy
35:18
+3:12
3.
Mikołaj Paterek
HKS Azymut Mochy
36:38
+4:32
4.
Tomasz Staszak
MKS Paulinum Jelenia Góra
38:38
+6:32
5.
Alex Grobelny
HKS Azymut Mochy
39:21
+7:15
6.
Jakub Toborek
MKS MOS Wrocław
40:47
+8:41
7.
Hubert Michalak
UKS Arkady Raszków
41:46
+9:40
8.
Mikołaj Cych
Echo Twardogóra
43:42
+11:36
9.
Stanisław Pachnik
UKS Orientpark.pl Iwiny
44:30
+12:24
10.
Oliwier Brożyński
HKS Azymut Mochy
47:41
+15:35
11.
Jakub Jończy
MKS Paulinum Jelenia Góra
47:42
+15:36
12.
Marcin Mejza
BUKOS
49:51
+17:45
13.
Maksymilian Cych
Echo Twardogóra
51:05
+18:59
14.
Kamil Lenartowicz
MKS MOS Wrocław
52:57
+20:51
15.
Mateusz Gierus
Echo Twardogóra
53:56
+21:50
16.
Szymon Jurczak
MKS Paulinum Jelenia Góra
54:14
+22:08
17.
Mikołaj Kaczocha
UKS Arkady Raszków
1:00:01
+27:55
18.
Jakub Zaleski
MKS Paulinum Jelenia Góra
1:05:41
+33:35
19.
Tymoteusz Placek
HKS Azymut Mochy
1:05:52
+33:46
20.
Paweł Barszczyk
Echo Twardogóra
1:05:53
+33:47
21.
Michał Szczęsny
UKS Arkady Raszków
1:07:38
+35:32
22.
Jędrzej Pachnik
UKS Orientpark.pl Iwiny
1:08:36
+36:30
23.
Patryk Smektała
BUKOS
1:09:59
+37:53
24.
Krzysztof Dul
MKS Paulinum Jelenia Góra
1:12:21
+40:15
25.
Jakub Chmielarz
UKS Arkady Raszków
1:17:15
+45:09
26.
Daniel Barański
MKS MOS Wrocław
1:17:49
+45:43
27.
Kacper Oczkowski
UKS Arkady Raszków
1:21:29
+49:23
28.
Mateusz Dworzański
HKS Azymut Mochy
1:36:09
+64:03
Adrian Sobiński
MKS Paulinum Jelenia Góra
MP
Krzysztof Lubryka
MKS MOS Wrocław
MP
Mikołaj Plezia
MKS MOS Wrocław
MP
Paweł Obsadny
UKS Arkady Raszków
MP
Maksymilian Kofnet-Juda
MKS MOS Wrocław
DNF
Tymoteusz Butrowicz
KS Hades Poznań
DNF

DZIECI K

(15 / 15)
Time
Behind
1.
Anna Banasiak
MKS MOS Wrocław
18:29
2.
Emilia Murek
HKS Azymut Mochy
27:55
+9:26
3.
Honorata Kowalczyk
UKS Orientpark.pl Iwiny
28:18
+9:49
4.
Sandra Jąder
HKS Azymut Mochy
29:30
+11:01
5.
Marcelina Zawada
UKS Orientpark.pl Iwiny
29:37
+11:08
6.
Maria Hajduk
HKS Azymut Mochy
30:15
+11:46
7.
Sonia Szeliga
UKS Orientpark.pl Iwiny
31:45
+13:16
8.
Hanna Szczygieł
MKS MOS Wrocław
33:46
+15:17
9.
Patrycja Pieśniak
HKS Azymut Mochy
35:47
+17:18
10.
Weronika Klecha
HKS Azymut Mochy
35:56
+17:27
11.
Julia Halewicz
UKS Orientpark.pl Iwiny
35:57
+17:28
12.
Zosia Nowak
KS Hades Poznań
36:27
+17:58
13.
Julianna Polewka
UKS Kometa Gliwice
40:34
+22:05
14.
Natalia Markowska
LKO
42:00
+23:31
15.
Wiktoria Kilarska
UKS Orientpark.pl Iwiny
57:15
+38:46

MŁODZICZKI

(4 / 4)
Time
Behind
1.
Kinga Pogoda
UKS Kometa Gliwice
29:16
2.
Wiktoria Kulka
UKS Orientpark.pl Iwiny
1:18:33
+49:17
3.
Agata Maciejewska
MKS MOS Wrocław
1:42:05
+72:49
Emilia Matyjaszczuk
UKS Orientpark.pl Iwiny
DNS

JUNIORKI

(4 / 5)
Time
Behind
1.
Katarzyna Świca
UKS Orientpark.pl Iwiny
47:16
2.
Wiktoria Łabuda
UKS Kometa Gliwice
58:20
+11:04
3.
Marta Jurczyk
UKS Sparta Czyżowice
1:00:17
+13:01
Lilianna Porada
UKS Reflex Rybnik
DNS

WETERANKI

(4 / 4)
Time
Behind
1.
Beata Polewka
UKS Kometa Gliwice
1:01:47
2.
Maria Marszałek
UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój
1:01:52
+0:05
3.
Justyna Smektała
BUKOS
1:03:57
+2:10
Bogumiła Świątkowska
MKS Paulinum Jelenia Góra
MP

DZIECI M

(7 / 7)
Time
Behind
1.
Kurzyp Michał
MKS MOS Wrocław
20:26
2.
Miłosz Jurczak
MKS Paulinum Jelenia Góra
23:01
+2:35
3.
Paweł Michalczak
HKS Azymut Mochy
26:59
+6:33
4.
Tobiasz Wyrwa
HKS Azymut Mochy
32:50
+12:24
5.
Rafał Murawski
HKS Azymut Mochy
37:44
+17:18
6.
Tomasz Zieliński
KS Hades Poznań
40:27
+20:01
7.
Bartłomiej Mądry
MKS MOS Wrocław
42:38
+22:12

MŁODZICY

(4 / 4)
Time
Behind
1.
Patryk Marszałek
UKS Kometa Gliwice
29:48
2.
Karol Jelewski
Echo Twardogóra
41:09
+11:21
3.
Michał Górniaczyk
HKS Azymut Mochy
1:34:53
+65:05
4.
Jakub Tomalak
MKS Paulinum Jelenia Góra
1:39:19
+69:31

JUNIORZY

(3 / 3)
Time
Behind
1.
Wiktor Staszak
MKS Paulinum Jelenia Góra
29:52
2.
Maciej Jurczyk
UKS Sparta Czyżowice
34:46
+4:54
3.
Tristian Samulski
MKS Paulinum Jelenia Góra
41:43
+11:51

SENIORZY

(4 / 5)
Time
Behind
1.
Tomasz Jurczyk
UKS Sparta Czyżowice
37:57
2.
Kornel Jaskuła
Team 360 Stopni
39:55
+1:58
3.
Romuald Guga
WKS Śląsk Wrocław
51:26
+13:29
Jarosław Borgiel
UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój
DNS

WETERANI MŁ.

(7 / 7)
Time
Behind
1.
Paweł Zieliński
KS Hades Poznań
36:54
2.
Marcin Szczygieł
MKS MOS Wrocław
38:40
+1:46
3.
Tomasz Polewka
UKS Kometa Gliwice
40:12
+3:18
4.
Robert Porada
UKS Reflex Rybnik
40:40
+3:46
5.
Waldemar Marszałek
UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój
42:02
+5:08
6.
Piotr Jurczyk
UKS Sparta Czyżowice
43:24
+6:30
7.
Marcin Banasiak
Wrocław
48:35
+11:41

WETERANI ST.

(8 / 8)
Time
Behind
1.
Andrzej Skonieczny
MKS Paulinum Jelenia Góra
42:28
2.
Adam Bogulak
MKS Paulinum Jelenia Góra
46:22
+3:54
3.
Józef Forystek
WKS Wawel
46:29
+4:01
4.
Dariusz Polewski
Jedynka Zdzieszowice
51:42
+9:14
5.
Marek Pietrusiński
Artemis
57:04
+14:36
6.
Wacław Jaskuła
Team 360 Stopni
59:09
+16:41
7.
Henryk Gliński
Artemis
1:01:38
+19:10
Janusz Niemiec
MKS Paulinum Jelenia Góra
MP

RODZINNA

(4 / 4)
Time
Behind
1.
Michał Jończy
MKS Paulinum Jelenia Góra
26:49
2.
Weronika Cechner
Raciborowice
34:57
+8:08
3.
Hanna Paterek
HKS Azymut Mochy
1:13:54
+47:05
Dawid Marszałek
UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój
MP

 

Created by MeOS 3.3A.645: 2016-10-22 14:14:20





yourxporn