piątek 22 września 2017
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Wprowadzenie Wyniki-sprint

Wyniki-sprint

 

MMM SPRINT

Wyniki – MMM SPRINT

2016-10-22

K14

(46 / 46)
Time
Behind
1.
Hanna Sudoł
MKS MOS Wrocław
14:56
2.
Nadia Kędzierska
HKS Azymut Mochy
16:31
+1:35
3.
Magdalena Zając
HKS Azymut Mochy
16:51
+1:55
4.
Aleksandra Dobroś
UKS Arkady Raszków
17:00
+2:04
5.
Joanna Banasiak
MKS MOS Wrocław
17:04
+2:08
6.
Izabela Papież
HKS Azymut Mochy
17:50
+2:54
7.
Klaudia Sienicz
MKS MOS Wrocław
18:58
+4:02
8.
Adrianna Pabich
HKS Azymut Mochy
19:00
+4:04
9.
Wiktoria Rabiega
LKO
19:02
+4:06
10.
Aleksandra Ziętek
UKS Arkady Raszków
20:29
+5:33
11.
Aleksandra Pluta
UKS Arkady Raszków
20:36
+5:40
12.
Weronika Marciniak
BUKOS
20:41
+5:45
13.
Wiktoria Sójka
UKS Arkady Raszków
20:50
+5:54
14.
Oliwia Wajrauch
UKS Arkady Raszków
21:02
+6:06
15.
Anna Dreier
HKS Azymut Mochy
21:05
+6:09
16.
Lidia Piwowar
HKS Azymut Mochy
21:09
+6:13
17.
Anna Banasiak
MKS MOS Wrocław
21:26
+6:30
18.
Lidia Mejza
BUKOS
21:43
+6:47
19.
Marcelina Zawada
UKS Orientpark.pl Iwiny
21:46
+6:50
20.
Joanna Mazurek
MKS MOS Wrocław
22:20
+7:24
21.
Julia Gonda
HKS Azymut Mochy
22:25
+7:29
22.
Weronika Graba
MKS MOS Wrocław
22:48
+7:52
23.
Maja Brzezińska
HKS Azymut Mochy
23:28
+8:32
24.
Klaudia Knop
HKS Azymut Mochy
23:50
+8:54
25.
Karolina Zawada
UKS Orientpark.pl Iwiny
25:29
+10:33
26.
Sandra Chmielarz
UKS Arkady Raszków
26:27
+11:31
27.
Kinga Jurdeczka
BUKOS
27:27
+12:31
27.
Klaudia Przygoda
UKS Arkady Raszków
27:27
+12:31
29.
Kaja Winiarska
MKS MOS Wrocław
27:38
+12:42
30.
Weronika Klecha
HKS Azymut Mochy
28:30
+13:34
31.
Aleksandra Becmer
MKS MOS Wrocław
28:58
+14:02
32.
Honorata Kowalczyk
UKS Orientpark.pl Iwiny
29:53
+14:57
33.
Weronika Szkudlarska
LKO
30:18
+15:22
34.
Zuzanna Wielebska
UKS Arkady Raszków
33:50
+18:54
35.
Wiktoria Szafran
MKS MOS Wrocław
35:53
+20:57
36.
Maria Nowak
KS Hades Poznań
35:56
+21:00
37.
Marika Skrzypczak
HKS Azymut Mochy
36:15
+21:19
38.
Natalia Markowska
LKO
36:37
+21:41
39.
Alicja Michalewicz
HKS Azymut Mochy
41:18
+26:22
40.
Maria Hajduk
HKS Azymut Mochy
45:33
+30:37
41.
Aleksandra Biernaczyk
BUKOS
51:49
+36:53
Emilia Piecek
UKS Orientpark.pl Iwiny
MP
Iga Mikołajczak
LKO
MP
Wiktoria Kulka
UKS Orientpark.pl Iwiny
MP
Emilia Matyjaszczuk
UKS Orientpark.pl Iwiny
DNS
Wiktoria Kowalczyk
UKS Orientpark.pl Iwiny
DNS

M14

(40 / 40)
Time
Behind
1.
Stanisław Kurzyp
MKS MOS Wrocław
14:40
2.
Stanisław Pachnik
UKS Orientpark.pl Iwiny
15:52
+1:12
3.
Mikołaj Paterek
HKS Azymut Mochy
16:56
+2:16
4.
Jakub Toborek
MKS MOS Wrocław
17:16
+2:36
5.
Hubert Michalak
UKS Arkady Raszków
19:00
+4:20
6.
Mikołaj Cych
Echo Twardogóra
19:59
+5:19
7.
Alex Grobelny
HKS Azymut Mochy
20:06
+5:26
8.
Jakub Zaleski
MKS Paulinum Jelenia Góra
20:59
+6:19
9.
Jakub Jończy
MKS Paulinum Jelenia Góra
21:10
+6:30
10.
Mateusz Gierus
Echo Twardogóra
21:28
+6:48
11.
Tymoteusz Placek
HKS Azymut Mochy
22:02
+7:22
12.
Tomasz Staszak
MKS Paulinum Jelenia Góra
22:28
+7:48
13.
Patryk Smektała
BUKOS
23:11
+8:31
14.
Mikołaj Kaczocha
UKS Arkady Raszków
23:25
+8:45
15.
Maksymilian Cych
Echo Twardogóra
23:36
+8:56
16.
Szymon Jurczak
MKS Paulinum Jelenia Góra
24:36
+9:56
17.
Amadeusz Cupryś
HKS Azymut Mochy
25:12
+10:32
18.
Kamil Lenartowicz
MKS MOS Wrocław
25:27
+10:47
19.
Jędrzej Pachnik
UKS Orientpark.pl Iwiny
25:59
+11:19
20.
Karol Jelewski
Echo Twardogóra
26:31
+11:51
21.
Krzysztof Dul
MKS Paulinum Jelenia Góra
26:41
+12:01
22.
Tymoteusz Butrowicz
KS Hades Poznań
27:39
+12:59
23.
Krzysztof Lubryka
MKS MOS Wrocław
28:19
+13:39
24.
Daniel Barański
MKS MOS Wrocław
29:37
+14:57
25.
Kurzyp Michał
MKS MOS Wrocław
30:45
+16:05
26.
Marcin Mejza
BUKOS
30:49
+16:09
27.
Oliwier Brożyński
HKS Azymut Mochy
32:07
+17:27
28.
Paweł Michalczak
HKS Azymut Mochy
32:23
+17:43
29.
Jakub Chmielarz
UKS Arkady Raszków
32:33
+17:53
30.
Mateusz Dworzański
HKS Azymut Mochy
32:46
+18:06
31.
Adrian Sobiński
MKS Paulinum Jelenia Góra
35:35
+20:55
32.
Maksymilian Kofnet-Juda
MKS MOS Wrocław
36:25
+21:45
33.
Paweł Obsadny
UKS Arkady Raszków
37:38
+22:58
34.
Kacper Oczkowski
UKS Arkady Raszków
37:49
+23:09
35.
Mikołaj Plezia
MKS MOS Wrocław
41:30
+26:50
36.
Michał Szczęsny
UKS Arkady Raszków
41:50
+27:10
37.
Michał Górniaczyk
HKS Azymut Mochy
1:10:21
+55:41
Jakub Tomalak
MKS Paulinum Jelenia Góra
MP
Paweł Barszczyk
Echo Twardogóra
MP
Mateusz Mejza
BUKOS
DNS

DZIECI K

(9 / 9)
Time
Behind
1.
Julianna Polewka
UKS Kometa Gliwice
20:51
2.
Emilia Murek
HKS Azymut Mochy
26:07
+5:16
3.
Wiktoria Kilarska
UKS Orientpark.pl Iwiny
28:25
+7:34
4.
Sandra Jąder
HKS Azymut Mochy
29:10
+8:19
5.
Julia Halewicz
UKS Orientpark.pl Iwiny
29:23
+8:32
6.
Hanna Szczygieł
MKS MOS Wrocław
33:31
+12:40
7.
Patrycja Pieśniak
HKS Azymut Mochy
35:08
+14:17
8.
Sonia Szeliga
UKS Orientpark.pl Iwiny
35:28
+14:37
Zosia Nowak
KS Hades Poznań
DNF

MŁODZICZKI

(2 / 2)
Time
Behind
1.
Kinga Pogoda
UKS Kometa Gliwice
15:37
2.
Agata Maciejewska
MKS MOS Wrocław
26:12
+10:35

JUNIORKI

(4 / 4)
Time
Behind
1.
Katarzyna Świca
UKS Orientpark.pl Iwiny
26:08
2.
Wiktoria Łabuda
UKS Kometa Gliwice
27:54
+1:46
3.
Marta Jurczyk
UKS Sparta Czyżowice
28:55
+2:47
Lilianna Porada
UKS Reflex Rybnik
DNS

WETERANKI

(4 / 4)
Time
Behind
1.
Maria Marszałek
UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój
21:10
2.
Justyna Smektała
BUKOS
29:18
+8:08
3.
Beata Polewka
UKS Kometa Gliwice
34:56
+13:46
4.
Bogumiła Świątkowska
MKS Paulinum Jelenia Góra
37:47
+16:37

DZIECI M

(5 / 5)
Time
Behind
1.
Bartłomiej Mądry
MKS MOS Wrocław
23:23
2.
Tobiasz Wyrwa
HKS Azymut Mochy
23:50
+0:27
3.
Tomasz Zieliński
KS Hades Poznań
26:58
+3:35
4.
Rafał Murawski
HKS Azymut Mochy
59:01
+35:38
Miłosz Jurczak
MKS Paulinum Jelenia Góra
MP

MŁODZICY

(1 / 1)
Time
Behind
1.
Patryk Marszałek
UKS Kometa Gliwice
24:53

JUNIORZY

(3 / 3)
Time
Behind
1.
Maciej Jurczyk
UKS Sparta Czyżowice
16:47
2.
Wiktor Staszak
MKS Paulinum Jelenia Góra
18:08
+1:21
3.
Tristian Samulski
MKS Paulinum Jelenia Góra
18:46
+1:59

SENIORZY

(4 / 4)
Time
Behind
1.
Tomasz Jurczyk
UKS Sparta Czyżowice
19:29
2.
Romuald Guga
WKS Śląsk Wrocław
27:48
+8:19
Jarosław Borgiel
UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój
DNS
Kornel Jaskuła
Team 360 Stopni
DNS

WETERANI MŁ.

(7 / 7)
Time
Behind
1.
Tomasz Polewka
UKS Kometa Gliwice
17:56
2.
Paweł Zieliński
KS Hades Poznań
18:02
+0:06
3.
Robert Porada
UKS Reflex Rybnik
19:16
+1:20
4.
Marcin Szczygieł
MKS MOS Wrocław
20:24
+2:28
5.
Waldemar Marszałek
UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój
21:32
+3:36
6.
Marcin Banasiak
Wrocław
25:23
+7:27
7.
Piotr Jurczyk
UKS Sparta Czyżowice
36:57
+19:01

WETERANI ST.

(8 / 8)
Time
Behind
1.
Józef Forystek
WKS Wawel
21:07
2.
Dariusz Polewski
Jedynka Zdzieszowice
21:30
+0:23
3.
Andrzej Skonieczny
MKS Paulinum Jelenia Góra
21:42
+0:35
4.
Marek Pietrusiński
Artemis
22:42
+1:35
5.
Janusz Niemiec
MKS Paulinum Jelenia Góra
24:43
+3:36
6.
Adam Bogulak
MKS Paulinum Jelenia Góra
24:50
+3:43
Henryk Gliński
Artemis
MP
Wacław Jaskuła
Team 360 Stopni
DNS

RODZINNA

(3 / 3)
Time
Behind
1.
Michał Jończy
MKS Paulinum Jelenia Góra
17:24
2.
Dawid Marszałek
UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój
20:27
+3:03
3.
Hanna Paterek
HKS Azymut Mochy
54:56
+37:32

GEODEZJA

(13 / 13)
Time
Behind
1.
Dominik Sawicki
Bolesławiec
22:25
2.
Miłosz Kłębczyk
Bolesławiec
23:48
+1:23
3.
Jadwiga Bigos
Bolesławiec
40:58
+18:33
4.
Katarzyna Polańska
Bolesławiec
44:05
+21:40
5.
Magdalena Drożdż
Bolesławiec
57:50
+35:25
6.
Zbigniew Klessa
Bolesławiec
1:02:49
+40:24
7.
Dorota Strzelczyk
Bolesławiec
1:03:09
+40:44
8.
Jolanta Nawrocka
Bolesławiec
1:03:14
+40:49
9.
Agnieszka Balasow
Bolesławiec
1:08:47
+46:22
10.
Anna Szylar
Bolesławiec
1:08:48
+46:23
Dawid Golczewski
Bolesławiec
DNS
Grzegorz Gorwa
Bolesławiec
DNS
Kłębczyk Kłębczyk
Bolesławiec
DNS

Created by MeOS 3.3A.645: 2016-10-22 17:29:05





yourxporn