niedziela 24 września 2017
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Wprowadzenie Wyniki generalne

Wyniki generalne

 

TDS 2017 E3

Wyniki łączne – TDS 2017 E3

2017-05-01

M10

(15 / 15)

Total time

Behind

1.
Riby Philip
OOB TJ Lokomotiva Teplice
58:51
2.
Patka Kryštof
OK Jiskra Nový Bor
1:01:13
+2:22
3.
Hyxa Jan
Slavia Liberec orienteering
1:06:36
+7:45
4.
Kociuba Wiktor
MKS MOS
1:07:07
+8:16
5.
Podrábský Ctibor
Slavia Liberec orienteering
1:13:49
+14:58
6.
Mairich Martin
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1:19:54
+21:03
7.
Zieliński Tomasz
KS Hades
1:34:59
+36:08
Heczko Erik
Slavia Liberec orienteering
NTP
Jakubík Jaromír
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Krupka Daniel
OK Chrastava
NTP
Lesák Marek
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Řehoř Hynek
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Štembera Vítek
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Tomášek Prokop
SOK TJ Turnov
NTP
Zeman Jakub
OK Jiskra Nový Bor
NTP

M10N

(8 / 8)

Total time

Behind

1.
Junek Matouš
SK Studenec
51:32
2.
Skácel Jan
Slavia Liberec orienteering
59:20
+7:48
3.
Patka Marek
OK Jiskra Nový Bor
1:07:51
+16:19
4.
Junek Šimon
SK Studenec
1:43:47
+52:15
Juřina Jakub
Jizerský klub OB Frýdlant
NTP
Kovanda Jonas
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Polák Tomáš
OK Chrastava
NTP
Vaňourek Vojtěch
OK Jiskra Nový Bor
NTP

M12

(17 / 17)

Total time

Behind

1.
Hoetzel Hugo
OB Jenišovice
54:49
2.
Dejnožka Martin
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
56:53
+2:04
3.
Mairich Filip
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
57:17
+2:28
4.
Pachnik Jędrzej
UKS Orientpark.pl
1:07:29
+12:40
5.
Bultrowicz Tymoteusz
KS Hades
1:12:55
+18:06
6.
Maškarinec Marek
Slavia Liberec orienteering
1:13:13
+18:24
7.
Dolejší Jan
TJ Stadion Nový Bor
1:16:32
+21:43
8.
Dwojak Gracjan
UKS Orientpark.pl
1:22:11
+27:22
9.
Nejezchleb Vojtěch
OOB TJ Turnov
1:22:22
+27:33
10.
Ważny Artur
MKS MOS
1:33:49
+39:00
11.
Heřmánek Petr
OOB TJ Turnov
1:45:30
+50:41
12.
Kurzyp Michał
MKS MOS
1:46:53
+52:04
Klefas Oskar
LKO
MP
Bednařík Vilém
Slavia Liberec orienteering
NTP
Dembiński Patryk
LKO
NTP
Veselý Václav
SOK TJ Turnov
NTP
Wittur Filip
TJ Stadion Nový Bor
NTP

M14

(43 / 43)

Total time

Behind

1.
Dejnožka Vojtěch
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1:03:21
2.
Toborek Jakub
MKS MOS
1:08:40
+5:19
3.
Mellan Jonáš
OOB TJ Turnov
1:11:01
+7:40
4.
Kołodziejczyk Łukasz
UKS Kometa
1:11:34
+8:13
5.
Towarek Michał
UKS Kometa
1:16:54
+13:33
6.
Jończy Jakub
MKS Paulinum
1:18:46
+15:25
7.
Bejvl Marek
SK Los Mělník
1:23:04
+19:43
8.
Łagoda Franciszek
MKS MOS
1:24:02
+20:41
9.
Jurczak Szymon
MKS Paulinum
1:25:47
+22:26
10.
Kołodziejczyk Bartłomiej
UKS Kometa
1:27:27
+24:06
11.
Pachnik Stanisław
UKS Orientpark.pl
1:27:42
+24:21
12.
Janoušek Slávek
OK Jiskra Nový Bor
1:29:09
+25:48
13.
Pokorný Jan
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1:36:55
+33:34
14.
Kochańczyk Jakub
UKS Kometa
1:41:51
+38:30
15.
Zaleski Jakub
MKS Paulinum
1:42:54
+39:33
16.
Haslinger Leopold
OOB TJ Lokomotiva Teplice
1:51:02
+47:41
17.
Hruška Jakub
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1:51:22
+48:01
18.
Plezia Mikołaj
MKS MOS
2:06:35
+63:14
19.
Maskarinec Stepan
Slavia Liberec orienteering
2:17:49
+74:28
20.
Kędzierski Nataniel
MKS MOS
2:24:57
+81:36
21.
Žukov Jakub
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
2:52:20
+108:59
22.
Dziedzina Bartłomiej
UKS Reflex
3:12:52
+129:31
Mejza Marcin
BUKOS
MP
Reck Mateusz
UKS Reflex
MP
Smektała Patryk
BUKOS
MP
Kostka Dawid
UKS Reflex
DNF
Danko Štěpán
OK Chrastava
NTP
Hejna Hynek
TJ Loko Liberec
NTP
Kapspar Stepan
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Kašpar Štěpán
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Kašpar Vojtěch
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Lesák Ondřej
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Muras Dawid
UKS Reflex
NTP
Novák Daniel
ZOOB Rumburk
NTP
Ort Haštal
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Peterka Jakub
TJ Loko Liberec
NTP
Řehoř Vojta
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Sobiński Adrian
MKS Paulinum
NTP
Socha Ondrej
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Staňa Ondřej
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Tkáč Matěj
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Vesely Jakub
ner
NTP
Waldhauser Štěpán
OK Jiskra Nový Bor
NTP

M16

(19 / 19)

Total time

Behind

1.
Link Lukáš
SK Studenec
1:14:07
2.
Štefan Vít
SK Studenec
1:18:55
+4:48
3.
Kurzyp Stanisław
WKS Śląsk
1:19:17
+5:10
4.
Hájek Kryštof
OOB TJ Turnov
1:28:19
+14:12
5.
Bartos Grzegorz
UKS Orientuś
1:37:14
+23:07
6.
Adamec Martin
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1:37:53
+23:46
7.
Słoma Grzegorz
UKS Orientpark.pl
1:44:56
+30:49
8.
Kukla Bartosz
UKS Kometa
2:04:35
+50:28
9.
Buława Filip
UKS Kometa
2:11:58
+57:51
10.
Siniecki Dawid
BUKOS
2:25:12
+71:05
11.
Riby Thomas
OOB TJ Lokomotiva Teplice
3:08:10
+114:03
Budský Ondřej
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
MP
Kruk Wojciech
MKS Paulinum
NTP
Krupka Štěpán
OK Chrastava
NTP
Matyáš Vojtěch
OK Chrastava
NTP
Synek Petr
OK Doksy
NTP
Tománek Josef
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Vávra Pavel
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Vlastník Matouš
OK Jilemnice
NTP

M18

(9 / 9)

Total time

Behind

1.
Rzeńca Piotr
UKS Orientuś
1:24:04
2.
Krawczyński Mikołaj
K.O.B. Choceň
1:31:09
+7:05
3.
Deredos Bruno
UKS Orientuś
1:44:58
+20:54
4.
Szwaja Mateusz
UKS Kometa
2:42:35
+78:31
Czapliński Jakub
K.O.B. Choceň
MP
Rosłaniec Mateusz
K.O.B. Choceň
MP
Lach Kacper
MKS Paulinum
NTP
Pawłowicz Bruno
MKS Paulinum
NTP
Vlastník Šimon
OK Jilemnice
NTP

M20

(3 / 3)

Total time

Behind

1.
Sosenko Szymon
WKS Śląsk
1:35:27
2.
Lubak Mateusz
WKS Śląsk
2:11:25
+35:58
Lucerski Maciej
MKS Paulinum
NTP

M21A

(14 / 14)

Total time

Behind

1.
Beránek Petr
OK Jiskra Nový Bor
2:25:06
2.
Posselt Martin
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
2:45:36
+20:30
Bernaś Tomasz
WKS Śląsk
MP
Bednařík Aleš
Slavia Liberec orienteering
NTP
Bek Jiří
OK Chrastava
NTP
Duda Jakub
Indywidualnie
NTP
Karmazín Petr
Slavia Liberec orienteering
NTP
Kolaja Jan
Slavia Liberec orienteering
NTP
Kunc Radovan
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Poloprutský Tomáš
Slavia Liberec orienteering
NTP
Řezáč Pavel
Slavia Liberec orienteering
NTP
Szenczi Gabriel
Slavia Liberec orienteering
NTP
Urbanik Robert
Slavia Liberec orienteering
NTP
Vancura Martin
Magnus Orienteering
NTP

M21E

(63 / 63)

Total time

Behind

1.
Komanec Václav
OK Slavia Hradec Králové
1:39:47
2.
Procházka David
OK Lokomotiva Pardubice
1:41:04
+1:17
3.
Fodor Petr
OOB TJ Turnov
1:46:24
+6:37
4.
Argaláš Michal
TJ TŽ Třinec
1:49:33
+9:46
5.
Kořínek Tomáš
OK Jiskra Nový Bor
1:50:08
+10:21
6.
Šmehlík Eduard
OK Slavia Hradec Králové
1:50:48
+11:01
7.
Dzioba Mateusz
MKS Paulinum
1:50:53
+11:06
8.
Čermák Jan
OK Lokomotiva Pardubice
1:51:39
+11:52
9.
Jurczyk Tomasz
UKS Sparta Czyżowice
1:53:20
+13:33
10.
Rzeńca Krzysztof
UKS Orientuś
1:53:26
+13:39
11.
Luštický Martin
OOB TJ Turnov
1:53:54
+14:07
12.
Váňa Martin
OOB TJ Turnov
1:54:32
+14:45
13.
Paszyński Piotr
UKS Orientuś
1:58:56
+19:09
14.
Veselý Jakub
SK Praga
1:59:40
+19:53
15.
Illner Vojtěch
Oddíl OB Kotlářka
2:02:11
+22:24
16.
Kazda Jiří
Sportcentrum Jičín
2:03:29
+23:42
17.
Pavlovec Jan
OK Jiskra Nový Bor
2:04:16
+24:29
18.
Čechlovský Jan
OK Chrastava
2:07:52
+28:05
19.
Pavlovec Dan
OK Jiskra Nový Bor
2:07:57
+28:10
20.
Waněk Adam
OK Lokomotiva Pardubice
2:08:00
+28:13
21.
Kadavý Petr
OK Chrastava
2:08:30
+28:43
22.
Martan Jiří
Slavia Liberec orienteering
2:10:17
+30:30
23.
Pávek Petr
OK Jiskra Nový Bor
2:20:43
+40:56
24.
Janeček Jura
VŠTJ Ekonom Praha
2:30:32
+50:45
25.
Pustai David
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
2:32:46
+52:59
Grundmann Jan
OK Lokomotiva Pardubice
MP
Szeliga Bartosz
MKS Paulinum
MP
Arnošt Kamil
OK Dobříš
NTP
Bejvl Jakub
SK Los Mělník
NTP
Bílý Jakub
OOB TJ Lokomotiva Teplice
NTP
Burda Matěj
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Cupák Jiří
OOS TJ Spartak Vrchlabí
NTP
Hanzl Tomáš
Sportcentrum Jičín
NTP
Henych Petr
Slavia Liberec orienteering
NTP
Hromádka Miroslav
OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
NTP
Hrouda Martin
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
NTP
Janas Petr
SK Praga
NTP
Jíra Tomáš
OK Kamenice
NTP
Kafka Miloš
OK Lokomotiva Pardubice
NTP
Kopec Tomáš
Slavia Liberec orienteering
NTP
Kořínek Jindřich
OOB TJ Turnov
NTP
Koucký Roman
VŠTJ Ekonom Praha
NTP
Kozák Petr
OK Kamenice
NTP
Kurfürst Pavel
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
NTP
Lenner Miroslav
OK Lokomotiva Pardubice
NTP
Malý Aleš
OK Jilemnice
NTP
Masata Matej
OK 99 Hradec Králové
NTP
Mašata Roman
OK 99 Hradec Králové
NTP
Melichar Petr
TJ Loko Liberec
NTP
Moravec Jakub
OK Kamenice
NTP
Mrázek Jan
Sportcentrum Jičín
NTP
Nowak Maciej
MKS Paulinum
NTP
Peterka Vojtěch
TJ Loko Liberec
NTP
Rusý Tomáš
OK Kamenice
NTP
Semík Jakub
USK Praha
NTP
Semík Jan
USK Praha
NTP
Semík Luboš
OK Kamenice
NTP
Štryncl Pavel
Jizerky
NTP
Synek Antonín
OK Doksy
NTP
Synek Antonín
OK Doksy
NTP
Tihon Michal
OK 99 Hradec Králové
NTP
Wolf Daniel
OOB TJ Turnov
NTP
Zakouřil Tomáš
SOK TJ Turnov
NTP

M35

(9 / 9)

Total time

Behind

1.
Golinowski Paweł
HKS Azymut
1:32:16
2.
Junek Petr
SK Studenec
1:37:25
+5:09
3.
Tomanica Vojtěch
OK Chrastava
1:47:46
+15:30
Choutka Jaroslav
SOBSA
NTP
Juřina František
Jizerský klub OB Frýdlant
NTP
Pachner Pavel
OK Chrastava
NTP
Peteráč Zdeněk
Slavia Liberec orienteering
NTP
Polák Jaroslav
OK Chrastava
NTP
Zalewski Dominik
Indywidualnie
NTP

M40

(24 / 24)

Total time

Behind

1.
Gmur Karol
WKS Śląsk
1:22:50
2.
Ciszek Marcin
WKS Śląsk
1:33:38
+10:48
3.
Novotný Dušan
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1:52:33
+29:43
4.
Novák Petr
ZOOB Rumburk
1:54:46
+31:56
5.
Dejnožka Jiří
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
2:05:25
+42:35
6.
Nekvapil Ondřej
OK Lokomotiva Pardubice
2:06:27
+43:37
7.
Posselt Martin
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
2:06:47
+43:57
8.
Štembera Jan
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
2:08:51
+46:01
9.
Kocman Jindřich
OK Jiskra Nový Bor
2:13:49
+50:59
10.
Patka Miroslav
OK Jiskra Nový Bor
2:36:00
+73:10
11.
Hájek Jan
SOK TJ Turnov
2:36:35
+73:45
12.
Maškarinec Petr
Slavia Liberec orienteering
2:47:37
+84:47
Chrást Tomáš
SK Studenec
NTP
Danko Tomáš
OK Chrastava
NTP
Ekert Vladimír
Slavia Liberec orienteering
NTP
Kruliš Petr
ZŠ a MŠ Chotyně
NTP
Lisý Ondřej
Slavia Liberec orienteering
NTP
Matyáš Libor
OK Chrastava
NTP
Mokrý Pavel
Slavia Liberec orienteering
NTP
Řehoř Jiří
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Rydl Jiří
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Severyn Otto
Slavia Liberec orienteering
NTP
Sucharda Jiří
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Tomášek Ondřej
SOK TJ Turnov
NTP

M45

(24 / 24)

Total time

Behind

1.
Nowak Remigiusz
KS Hades
1:21:43
2.
Vydra Ivan
OK Chrastava
1:29:05
+7:22
3.
Bílý Petr
OOB TJ Lokomotiva Teplice
1:37:20
+15:37
4.
Fürst Aleš
TJ Loko Liberec
1:37:54
+16:11
5.
Žejdlík Michal
OOB TJ Lokomotiva Teplice
1:38:00
+16:17
6.
Szczygieł Marcin
MKS MOS
1:42:37
+20:54
7.
Zieliński Paweł
KS Hades
1:48:20
+26:37
8.
Wysocki Romuald
MKS MOS
1:52:52
+31:09
9.
Becmer Dariusz
WKS Śląsk
1:55:14
+33:31
10.
Žukov Libor
Slavia Liberec orienteering
1:57:06
+35:23
11.
Pavel Petr
OOB TJ Lokomotiva Teplice
1:57:42
+35:59
12.
Jurczyk Piotr
UKS Sparta Czyżowice
2:05:22
+43:39
13.
Kovář Boris
OOB TJ Lokomotiva Teplice
2:46:03
+84:20
Wrzesiński Krzysztof
WKS Śląsk
MP
Neyrinck Noel
USK Praha
DNF
Eichler Petr
KOB Kamenický Šenov
NTP
Hejna Stanislav
TJ Loko Liberec
NTP
Jeřábek Petr
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Kašpar Ludvík
OK Netopýr Zákupy
NTP
Krejčí Jaroslav
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Průcha Miloslav
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Šritr Martin
SOK TJ Turnov
NTP
Vlastník Zdeněk
OK Jilemnice
NTP
Waldhauser Martin
OK Jiskra Nový Bor
NTP

M50

(7 / 7)

Total time

Behind

1.
Widziewicz Remigiusz
WKS Śląsk
1:20:25
2.
Picek Jan
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
2:11:15
+50:50
3.
Doškář Boris
OK Jiskra Nový Bor
2:29:06
+68:41
4.
Mellan Martin
SOK TJ Turnov
2:59:54
+99:29
Žucha Jiří
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
MP
Málek Martin
TJ Kobylisy
NTP
Pustai Josef
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP

M55

(8 / 8)

Total time

Behind

1.
Hrabánek David
SK Praga
1:27:50
2.
Pávek Miloš
OK Jiskra Nový Bor
1:30:38
+2:48
3.
Švarc Jiří
OOB TJ Turnov
1:42:30
+14:40
4.
Eiselt Miloš
OOB TJ Lokomotiva Teplice
1:49:42
+21:52
5.
Polewski Dariusz
Jedynka Zdzieszowice
2:13:54
+46:04
Böhm Karel
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Karel Miloš
OK Jilemnice
NTP
Konopáč Jiří
OOB TJ Turnov
NTP

M60

(3 / 3)

Total time

Behind

1.
Horák Petr
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
2:17:49
Andrzej Skonieczny
Indywidualnie
NTP
Kaška Rudolf
OK Chrastava
NTP

M65

(10 / 10)

Total time

Behind

1.
Přinda Oldřich
Slavia Liberec orienteering
1:13:47
2.
Jelínek Martin
SK Praga
1:22:59
+9:12
3.
Babický Tomáš
ZOOB Rumburk
1:28:43
+14:56
4.
Bartkowiak Edward
WKS Grunwald
1:29:03
+15:16
5.
Farář Jaroslav
OOS TJ Spartak Vrchlabí
1:35:41
+21:54
6.
Bogulak Adam
MKS Paulinum
1:35:52
+22:05
7.
Gliński Henryk
KS Artemis
2:32:21
+78:34
Horáček Miroslav
Slavia Liberec orienteering
NTP
Juřina Robert
Jizerský klub OB Frýdlant
NTP
Richtr Jiří
OB Jenišovice
NTP

M70

(11 / 11)

Total time

Behind

1.
Pospíšil Jiří
SOK TJ Turnov
1:23:14
2.
Křtěnský Jaroslav
OK Jiskra Nový Bor
1:37:40
+14:26
3.
Nejezchleba Jiří
KOB Kamenický Šenov
1:45:09
+21:55
4.
Pietkiewicz Waldemar
Indywidualnie
1:51:12
+27:58
Nosál Stanislav
TJ Lokomotiva Beroun
DNF
Beránek Miroslav
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Folprecht Eduard
OOB TJ Turnov
NTP
Matoušek Luboš
OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
NTP
Picek Jan
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Procházka Aleš
Oddíl OB Kotlářka
NTP
Smetana Radim
OK Chrastava
NTP

W10

(14 / 14)

Total time

Behind

1.
Lamačová Barbora
OK Jiskra Nový Bor
46:43
2.
Kocmanová Adéla
OK Jiskra Nový Bor
46:54
+0:11
3.
Zawada Marcelina
UKS Orientpark.pl
1:05:40
+18:57
4.
Halewicz Julia
UKS Orientpark.pl
1:08:11
+21:28
5.
Szeliga Sonia
UKS Orientpark.pl
1:11:23
+24:40
6.
Novotná Karolína
OOB TJ Turnov
1:18:13
+31:30
Chrástová Barbora
SK Studenec
NTP
Ekertová Jana
Slavia Liberec orienteering
NTP
Krejzová Markéta
OOB TJ Turnov
NTP
Nováková Viktorie
ZOOB Rumburk
NTP
Soukupová Marie
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Vaňourková Sára
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Vokušová Veronika
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Waldhauserová Eliška
OK Jiskra Nový Bor
NTP

W10N

(8 / 8)

Total time

Behind

1.
Heřmánková Bára
OOB TJ Turnov
54:37
2.
Szczygieł Hanna
MKS MOS
55:55
+1:18
3.
Koudelková Katrin
OK Jiskra Nový Bor
1:07:56
+13:19
4.
Nowak Zofia
KS Hades
1:36:16
+41:39
Ciszek Katarzyna
Wrocław
NTP
Horáčková Tereza
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Janatová Violka
Oddíl OB Kotlářka
NTP
Tomášková Matilda
SOK TJ Turnov
NTP

W12

(26 / 26)

Total time

Behind

1.
Matyášová Kristýna
OK Chrastava
50:18
2.
Hájková Tereza
SOK TJ Turnov
52:05
+1:47
3.
Novotná Michaela
OOB TJ Turnov
52:09
+1:51
4.
Mellanová Judita
SOK TJ Turnov
53:19
+3:01
5.
Novotná Barbora
OOB TJ Turnov
53:27
+3:09
6.
Kubecová Magdalena
TJ Stadion Nový Bor
54:31
+4:13
7.
Banasiak Anna
MKS MOS
58:28
+8:10
8.
Skácelová Kateřina
Slavia Liberec orienteering
1:00:38
+10:20
9.
Štemberová Bára
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1:08:17
+17:59
10.
Dušková Viktorie
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1:15:26
+25:08
11.
Kowalczyk Honorata
UKS Orientpark.pl
1:26:10
+35:52
12.
Lošťáková Sára
OOB TJ Lokomotiva Teplice
1:27:33
+37:15
13.
Milczarek Julia
UKS Reflex
1:30:56
+40:38
14.
Janczara Natalia
MKS MOS
1:34:10
+43:52
15.
Koudelková Eliška
OK Jiskra Nový Bor
1:42:04
+51:46
16.
Kulka Wiktoria
UKS Orientpark.pl
1:42:38
+52:20
17.
Mikołajczak Iga
LKO
1:56:50
+66:32
18.
Maciejewska Agata
MKS MOS
2:04:13
+73:55
19.
Rosłaniec Katarzyna
MKS MOS
2:22:16
+91:58
Golinowska Aleksandra
HKS Azymut
MP
Markowska Natalia
LKO
MP
Masłowska Oliwia
MKS MOS
MP
Prais Julia
LKO
DNF
Dittrtová Rozálie
SK Los Mělník
NTP
Matěásková Šárka
OK Jilemnice
NTP
Mokra Marketa
ner
NTP

W14

(30 / 30)

Total time

Behind

1.
Martanová Lea
Slavia Liberec orienteering
57:25
2.
Podrábská Alžběta
Slavia Liberec orienteering
59:44
+2:19
3.
Štefanová Markéta
SK Studenec
1:05:30
+8:05
4.
Piecek Emilia
UKS Orientpark.pl
1:14:52
+17:27
5.
Chrástová Magdaléna
SK Studenec
1:15:34
+18:09
6.
Skácelová Adéla
Slavia Liberec orienteering
1:22:27
+25:02
7.
Tomanicová Sofie
OK Chrastava
1:23:29
+26:04
8.
Žejdlíková Eliška
OOB TJ Lokomotiva Teplice
1:24:14
+26:49
9.
Banasiak Joanna
MKS MOS
1:24:36
+27:11
10.
Nagyová Kateřina
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1:24:47
+27:22
11.
Baštová Julie
OK Dobříš
1:32:20
+34:55
12.
Mazurek Joanna
MKS MOS
1:38:34
+41:09
13.
Kowalczyk Wiktoria
UKS Orientpark.pl
1:40:56
+43:31
14.
Nowak Maria
KS Hades
1:47:28
+50:03
15.
Graba Weronika
MKS MOS
1:51:05
+53:40
16.
Winiarska Kaja
MKS MOS
2:28:05
+90:40
17.
Sienicz Klaudia
MKS MOS
2:36:58
+99:33
18.
Zendran Maja
LKO
2:42:28
+105:03
19.
Jurdeczka Kinga
BUKOS
2:48:03
+110:38
Kranc Wiktoria
UKS Reflex
MP
Leśniak Matylda
UKS Kometa
MP
Marková Hana
TJ Loko Liberec
MP
Szkudlarska Weronika
LKO
MP
Arnoštová Veronika
OK Dobříš
NTP
Bednaříková Emma
Slavia Liberec orienteering
NTP
Čabanová Tereza
Jizerský klub OB Frýdlant
NTP
Gottsteinová Ema
OK Jilemnice
NTP
Płocharska Małgorzata
UKS Reflex
NTP
Płocharska Aleksandra
UKS Reflex
NTP
Rumlenová Tereza
OK Jiskra Nový Bor
NTP

W16

(22 / 22)

Total time

Behind

1.
Chrástová Tereza
SK Studenec
1:14:05
2.
Šklíbová Míša
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1:22:18
+8:13
3.
Rydlová Magdaléna
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1:22:36
+8:31
4.
Linková Lucie
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1:32:01
+17:56
5.
Mazurek Agnieszka
KOB Ústí nad Orlicí
1:32:11
+18:06
6.
Podrábská Marie
Slavia Liberec orienteering
1:36:00
+21:55
7.
Gielec Zuzanna
UKS Orientuś
1:41:30
+27:25
8.
Pavlová Martina
OOB TJ Lokomotiva Teplice
1:53:19
+39:14
9.
Nyga Julia
UKS Kometa
1:55:19
+41:14
10.
Becmer Aleksandra
WKS Śląsk
1:56:51
+42:46
11.
Nicka Klaudia
UKS Orientpark.pl
1:57:55
+43:50
12.
Budská Anna
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
2:01:02
+46:57
13.
Marciniak Weronika
BUKOS
2:37:33
+83:28
Ciura Aleksandra
WKS Śląsk
MP
Mejza Lidia
BUKOS
MP
Smektała Klaudia
BUKOS
MP
Sobel Natalia
UKS Kometa
MP
Karlová Anna
OK Jilemnice
NTP
Lišková Adélka
OK Chrastava
NTP
Mašinova Anna
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Rybářová Tereza
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Šritrová Lenka
OOB TJ Turnov
NTP

W18

(8 / 8)

Total time

Behind

1.
Cych Agnieszka
OK 99 Hradec Králové
1:27:32
2.
Janoušková Lucie
OK Jiskra Nový Bor
1:39:31
+11:59
3.
Riby Rose
OOB TJ Lokomotiva Teplice
1:41:21
+13:49
4.
Ciesiółka Katarzyna
KOB Ústí nad Orlicí
1:49:24
+21:52
5.
Poloprutská Lucie
Slavia Liberec orienteering
2:03:36
+36:04
6.
Świca Katarzyna
UKS Orientpark.pl
2:22:37
+55:05
7.
Jurczyk Marta
UKS Sparta Czyżowice
2:30:20
+62:48
Mądra Magdalena
WKS Śląsk
MP

W20

(3 / 3)

Total time

Behind

1.
Nikitczenko Natasza
UKS Orientuś
2:09:52
Sheshikova Anastasia
OK Kamenice
NTP
Zurynková Michaela
VŠTJ Ekonom Praha
NTP

W21A

(9 / 9)

Total time

Behind

1.
Kazdová Jana
Sportcentrum Jičín
2:26:57
Brzáková Kristýna
Slavia Liberec orienteering
NTP
Janečková Dagmar
VŠTJ Ekonom Praha
NTP
Koucká Barbora
VŠTJ Ekonom Praha
NTP
Koucká Ivana
VŠTJ Ekonom Praha
NTP
Rydlová Adéla
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Štemberová Natálie
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Synková Petra
OK Doksy
NTP
Zakouřilová Kamila
SOK TJ Turnov
NTP

W21E

(26 / 26)

Total time

Behind

1.
Procházková Klára
OK Lokomotiva Pardubice
1:50:22
2.
Kašková Kateřina
OK Chrastava
1:50:31
+0:09
3.
Ewiak Natalia
UKS Orientuś
2:10:16
+19:54
4.
Kolaja Ehlerová Jana
Slavia Liberec orienteering
2:18:12
+27:50
5.
Hrabánková Klára
SK Praga
2:24:20
+33:58
6.
Kjersti Westin
SK Praga
2:26:37
+36:15
7.
Fortuniak Weronika
UKS Orientuś
2:28:18
+37:56
8.
Jelínková Zora
SK Praga
3:21:50
+91:28
Aschermannová Petra
OK Kamenice
NTP
Chmelařová Michaela
OK Slavia Hradec Králové
NTP
Ewiak - Paszyńska Alicja
UKS Orientuś
NTP
Heczková Bohdana
Slavia Liberec orienteering
NTP
Henychová Zuzana
Slavia Liberec orienteering
NTP
Hlubučková Kristýna
OK Kamenice
NTP
Hrobarova Lenka
Magnus Orienteering
NTP
Janatová Lucie
Oddíl OB Kotlářka
NTP
Knížková Šárka
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Kopcová Michaela
Slavia Liberec orienteering
NTP
Mokrá Julie
Slavia Liberec orienteering
NTP
Mrázková Romana
Sportcentrum Jičín
NTP
Píšová Monika
SK LOB Nová Paka
NTP
Procházková Marie
OK Kamenice
NTP
Rufferová Iva
OOB TJ Turnov
NTP
Tihonová Martina
OK 99 Hradec Králové
NTP
Zabořilová Romana
OB Jenišovice
NTP
Zurynková Jana
VŠTJ Ekonom Praha
NTP

W35

(5 / 5)

Total time

Behind

1.
Zbroja-Nowak Justyna
KS Hades
2:18:38
2.
Rosłaniec Anna
Indywidualnie
3:20:59
+62:21
Smektała Justyna
BUKOS
MP
Arnoštová Kateřina
OK Dobříš
NTP
Tomášková Radka
SOK TJ Turnov
NTP

W40

(30 / 30)

Total time

Behind

1.
Heřmánková Pavla
OOB TJ Turnov
1:28:46
2.
Bultrowicz Agnieszka
KS Hades
1:28:53
+0:07
3.
Podrábská Marie
Slavia Liberec orienteering
1:33:09
+4:23
4.
Městková Kateřina
USK Praha
1:35:24
+6:38
5.
Skácelová Marie
Slavia Liberec orienteering
1:39:26
+10:40
6.
Bejvlová Martina
SK Los Mělník
1:40:48
+12:02
7.
Žuková Marcela
Slavia Liberec orienteering
1:48:03
+19:17
8.
Krpatová Zuzana
OK Lokomotiva Pardubice
1:49:16
+20:30
9.
Hájková Magdalena
SOK TJ Turnov
1:54:21
+25:35
10.
Mellanová Veronika
SOK TJ Turnov
2:04:47
+36:01
11.
Janoušková Iveta
OK Jiskra Nový Bor
2:11:46
+43:00
12.
Dejnožková Blanka
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
2:24:37
+55:51
13.
Nováková Markéta
ZOOB Rumburk
2:31:02
+62:16
Junková Petra
SK Studenec
MP
Novotná Hedvika
OOB TJ Turnov
MP
Danková Irena
OK Chrastava
NTP
Hradecká Petra
OK Doksy
NTP
Jeřábková Tereza
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Kameníková Kateřina
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Karlová Kateřina
OK Jilemnice
NTP
Mairichová Radka
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Martanová Daniela
Slavia Liberec orienteering
NTP
Matyášová Jana
OK Chrastava
NTP
Pachnerová Dominika
OK Chrastava
NTP
Peteráčová Hyxová Radka
Slavia Liberec orienteering
NTP
Severynova Klara
Slavia Liberec orienteering
NTP
Tučková Monika
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Veselá Jitka
SOK TJ Turnov
NTP
Vlastníková Lucie
OK Jilemnice
NTP
Waldhauserová Irena
OK Jiskra Nový Bor
NTP

W45

(19 / 19)

Total time

Behind

1.
Linková Iva
OOB TJ Turnov
1:35:51
2.
Menclová Silvie
USK Praha
1:36:19
+0:28
3.
Wysocka Joanna
MKS MOS
1:37:18
+1:27
4.
Nováková Marie
SK OK 24 Praha
1:40:50
+4:59
5.
Úlehlová Monika
KOB TRETRA Praha
1:42:36
+6:45
6.
Picková Helena
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
1:50:55
+15:04
7.
Marková Jana
TJ Loko Liberec
1:53:03
+17:12
8.
Polewka Beata
UKS Kometa
1:56:03
+20:12
9.
Riby Kateřina
OOB TJ Lokomotiva Teplice
1:56:46
+20:55
10.
Kurzyp Anna
Indywidualnie
2:38:52
+63:01
11.
Pokorná Hana
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
2:53:21
+77:30
Eichlerová Jana
KOB Kamenický Šenov
NTP
Kašparová Marie
OK Netopýr Zákupy
NTP
Kuncová Jiřina
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Neyrinck Marketa
USK Praha
NTP
Posseltová Romana
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Pustaiová Romana
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Řehořová Lenka
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Sokolářová Jitka
SOK TJ Turnov
NTP

W50

(4 / 4)

Total time

Behind

1.
Pávková Jana
OK Jiskra Nový Bor
1:40:11
2.
Hrabánková Ilona
SK Praga
2:31:55
+51:44
Choutková Lenka
SOBSA
NTP
Jermanová Eva
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP

W55

(5 / 5)

Total time

Behind

1.
Šípová Soňa
OK Jiskra Nový Bor
1:42:58
2.
Večeřová Ivana
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
2:17:31
+34:33
3.
Nina Deredos
UKS Orientuś
3:04:09
+81:11
Drągowska Marzena
KS OK!Sport
NTP
Jelínková Radana
SK Praga
NTP

W60

(7 / 7)

Total time

Behind

1.
Mrázková Ivana
Oddíl OB Kotlářka
1:22:46
2.
Bartoňová Marie
OK Jiskra Nový Bor
1:44:42
+21:56
Böhmová Eva
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Konopáčová Jana
OOB TJ Turnov
NTP
Malá Jitka
KOB Kamenický Šenov
NTP
Matoušková Marie
OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
NTP
Zlesakova Vlasta
OK Jilemnice
NTP

W65

(4 / 4)

Total time

Behind

1.
Bednaříková Olga Marie
Slavia Liberec orienteering
2:51:40
Horáčková Stanislava
Slavia Liberec orienteering
NTP
Karmazínová Ivana
Slavia Liberec orienteering
NTP
Richtrová Jaroslava
OB Jenišovice
NTP

W70

(3 / 3)

Total time

Behind

1.
Nejezchlebová Věra
KOB Kamenický Šenov
2:26:38
Folprechtová Marie
OOB TJ Turnov
NTP
Křtěnská Leontina
OK Jiskra Nový Bor
NTP

10R

(40 / 40)

Total time

Behind

1.
Votava Vojtěch
Slavia Liberec orienteering
40:24
2.
Heřmánková Kateřina
OOB TJ Turnov
49:12
+8:48
3.
Lamač Vítek
OK Jiskra Nový Bor
54:49
+14:25
4.
Filipczak-Dudziak Bartosz
LKO
55:19
+14:55
5.
Golinowski Piotr
HKS Azymut
57:41
+17:17
6.
Wysocka Michalina
MKS MOS
59:17
+18:53
7.
Filipczak-Dudziak Andrzej
LKO
1:11:34
+31:10
8.
Łukaszyk Maksymilian
LKO
1:12:03
+31:39
9.
Wiktoria Dutkiewicz
MKS Paulinum
1:12:19
+31:55
10.
Balcerek Olga
LKO
1:12:22
+31:58
11.
Waligóra Alicja
LKO
1:13:13
+32:49
12.
Pachnik Antoni
UKS Orientpark.pl
1:14:58
+34:34
13.
Andrzejak Zuzanna
LKO
1:16:18
+35:54
14.
Pietrowska Zuzanna
LKO
1:17:19
+36:55
15.
Dżumaga Sara
LKO
1:19:16
+38:52
16.
Bultrowicz Franciszek
KS Hades
1:36:44
+56:20
17.
Hanušová Lenka
TJ Stadion Nový Bor
1:40:01
+59:37
18.
Strączek Tomsz
UKS Reflex
2:12:25
+92:01
19.
Junek Krystof
SK Studenec
2:16:59
+96:35
Bejrova Anita
ner
NTP
Duskova Denisa
ner
NTP
Fodorova Natalie
OOB TJ Turnov
NTP
Janata Matěj
Oddíl OB Kotlářka
NTP
Jończy Michał
MKS Paulinum
NTP
Juřinova Aneta
Jizerský klub OB Frýdlant
NTP
Kazda František
Sportcentrum Jičín
NTP
Krejzová Jana
OOB TJ Turnov
NTP
Minarik Mateus
ner
NTP
Mokry Lukas
ner
NTP
Mrazek Emil
Sportcentrum Jičín
NTP
Přinda Vojtech
Slavia Liberec orienteering
NTP
Prusova Hana
NTP
Przetacznik Helena
Indywidualnie
NTP
Raisrová Soňa
Slavia Liberec orienteering
NTP
Raisrová Štěpánka
Slavia Liberec orienteering
NTP
Spandel Nadia
UKS Reflex
NTP
Zachar Kamenik Daniel
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Zakouřil František
SOK TJ Turnov
NTP
Zalewska Monika
Indywidualnie
NTP
Zemanová Kristýna
Slavia Liberec orienteering
NTP

OPEN 1

(21 / 21)

Total time

Behind

1.
Patkova Katerina
OK Jiskra Nový Bor
1:06:58
2.
Prais Anna
LKO
1:42:37
+35:39
3.
Baštová Jana
OK Dobříš
1:57:08
+50:10
4.
Wachnicki Jan
Indywidualnie
2:17:43
+70:45
5.
Bašta Jaroslav
OK Dobříš
2:39:30
+92:32
Świątkowska Bogumiła
MKS Paulinum
MP
Halirova Eva
OK Jiskra Nový Bor
NTP
Himmel Petr
SK OK 24 Praha
NTP
Jakubik Petr
ner
NTP
Jakubik Vojtech
ner
NTP
Janasová Barbora
SK Praga
NTP
Kaczmarek Anna
LKO
NTP
Kovarova Barbora
ner
NTP
Krupková Martina
OK Chrastava
NTP
Lesáková Věra
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP
Maškarincová Hana
Slavia Liberec orienteering
NTP
Mastnova Ivana
ner
NTP
Prusa Josef
KrOB Rozmarýn Litoměřice
NTP
Smetanova Dagmar
ner
NTP
Vokus Zdenek
ner
NTP
Vokušová Dana
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
NTP

OPEN 2

(14 / 14)

Total time

Behind

1.
Ježowicz Roman
Žižkovský tygři
2:07:01
2.
Koudelka Tomáš
OK Jiskra Nový Bor
2:11:22
+4:21
3.
Votava David
DSVJ
2:27:26
+20:25
4.
Wachnicki Michał
Indywidualnie
3:31:49
+84:48
Mencl Miloslav
USK Praha
MP
Damian Dutkiewicz
MKS Paulinum
NTP
Dittrt Štěpán
SK Los Mělník
NTP
Dittrtová Lucie
SK Los Mělník
NTP
Fürstová Katerina
TJ Loko Liberec
NTP
Hladik Petr
ZOOB Rumburk
NTP
Hladik Vojtech
ZOOB Rumburk
NTP
Hladikova Andrea
ZOOB Rumburk
NTP
Smetanova
OK Chrastava
NTP
Šplíchal Jiří
SK OK 24 Praha
NTP

Created by MeOS 3.4.728 (U1): 2017-05-01 21:06:23





yourxporn