czwartek 21 września 2017
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Wprowadzenie
Rajd na Grodźcu
Redaktor:  Dariusz Pachnik
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

W mroźny dzień 28 grudnia 2014, po świątecznym obżarstwie ponad  50 osobowa  grupa miłośników biegu na orientację stanęła u podnóża wzgórza zamkowego w Grodźcu. Owi  zawodnicy to głownie bardzo młodzi ludzie w wieku od 6-14 lat oraz ich rodzice spod znaku  UKS „Tukan” Iwiny.  Jest to już druga edycja tej imprezy, której pierwsza edycja została zorganizowana rok temu w lesie, w okolicy Okmian. 

Spotkanie odbyło się dzięki gościnności Kasztelana Zamku Grodziec, Pana Zenona Bernadzkiego, który zaprosił  nas  do sali kominkowej, w której urządziliśmy  bazę imprezy. Dzieci zmagały się na krótkich trasach obejmujący obszar Zamku oraz jego najbliższą  okolicę. Do pokonania przygotowano 6 tras, a każdy biegał tyle tras, na ile miał ochotę. W międzyczasie uczestnicy mogli upiec sobie kiełbaski w wielkim zamkowym kominku, a także rozwiązywać zagadki i rebusy związane z biegiem na orientację. Atmosfera spotkania była naprawdę rodzinna , a  czas spędzony tego dnia na Grodźcu wszyscy uznali za niezwykle udany.

Wyniki

SIME:: Grodziec_29_12

Grodziec_29_12

2014-12-28
Organiser : Wojto
Course Master : Wojto
[1A] [1B] [1C] [2A] [2B] [2C]
[E] [E2]
1A Course (1): 5 KP ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    11 Gracjan Dwojak            TUKAN      00:06:52
 2.    13 Alicja Kokosińska         TUKAN      00:07:10 +00:18
 3.    10 Sebastian Kilarski        TUKAN      00:07:53 +01:01
 4.     3 Wojciech Poznar           TUKAN      00:08:12 +01:20
 5.     9 Dawid Łucyszyn            TUKAN      00:09:29 +02:37
 6.     5 Szymon Rozmusz            TUKAN      00:10:29 +03:37
 7.    12 Kornela Kowalik           TUKAN      00:13:50 +06:58
 8.    18 Ita Jurkiewicz            TUKAN      00:13:52 +07:00
 9.    30 Piotr Kowalczyk           TUKAN      00:13:55 +07:03
10.     4 Karol Rozmusz             TUKAN      00:14:01 +07:09
11.     8 Wiktoria Kilarska         TUKAN      00:14:07 +07:15
12.     6 Milena Musiasz            TUKAN      00:14:15 +07:23
13.    19 Karolina Zawada           TUKAN      00:15:17 +08:25
14.    31 Honorata Kowalczyk        TUKAN      00:15:22 +08:30
15.    20 Marcelina Zawada          TUKAN      00:15:23 +08:31
16.    21 Wiktoria Kowalczyk        TUKAN      00:19:32 +12:40
2A Course (4): 9 KP ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    25 Dominik Połomski          TUKAN      00:17:46
 2.    23 Eryk Pulda                TUKAN      00:20:40 +02:54
 3.     4 Karol Rozmusz             TUKAN      00:22:13 +04:27
 4.    29 Sonia Szeliga             TUKAN      00:23:59 +06:13
 5.     9 Dawid Łucyszyn            TUKAN      00:26:56 +09:10
 6.    17 Juila Halewicz            TUKAN      00:27:19 +09:33
 7.     6 Milena Musiasz            TUKAN      00:27:42 +09:56
 8.     8 Wiktoria Kilarska         TUKAN      00:28:07 +10:21
 9.    21 Wiktoria Kowalczyk        TUKAN      00:36:05 +18:19
10.    18 Ita Jurkiewicz            TUKAN      00:37:45 +19:59
2B Course (5): 9 KP ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.    22 Kasia Œwica               TUKAN      00:08:43
 2.    16 Hubert Biernacki          TUKAN      00:10:21 +01:38
 3.    20 Marcelina Zawada          TUKAN      00:17:12 +08:29
 4.    31 Honorata Kowalczyk        TUKAN      00:17:15 +08:32
 4.    10 Sebastian Kilarski        TUKAN      00:17:15 +08:32
 6.    27 Karolina Brylak           TUKAN      00:17:37 +08:54
 7.    30 Piotr Kowalczyk           TUKAN      00:20:41 +11:58
 8.    14 Nikola Rajchel            TUKAN      00:21:03 +12:20
 9.     4 Karol Rozmusz             TUKAN      00:22:23 +13:40
10.     8 Wiktoria Kilarska         TUKAN      00:23:10 +14:27
11.     5 Szymon Rozmusz            TUKAN      00:23:27 +14:44
12.    19 Karolina Zawada           TUKAN      00:25:12 +16:29
2C Course (6): 11 KP ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     1 Małgorzata Szeliga        TUKAN      00:12:03
 2.    22 Kasia ŚŒwica               TUKAN      00:18:44 +06:41
 3.    24 Ola Pulda                 TUKAN      00:21:32 +09:29
 4.    26 Wojciech Połomski         TUKAN      00:24:40 +12:37
 5.    16 Hubert Biernacki          TUKAN      00:25:33 +13:30
 6.     3 Wojciech Poznar           TUKAN      00:28:41 +16:38
 7.    27 Karolina Brylak           TUKAN      00:31:28 +19:25
 8.    25 Dominik Połomski          TUKAN      00:36:33 +24:30
 9.    26 Wojciech Połomski         TUKAN      00:38:44 +26:41
10.    11 Gracjan Dwojak            TUKAN      00:50:09 +38:06
       15 Klaudia Nicka             TUKAN      DQ      
E Course (7): 17 KP ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     1 Małgorzata Szeliga        TUKAN      00:16:09
 2.     7 Stanisław Pachnik         TUKAN      00:16:16 +00:07
 3.    22 Kasia ŚŒwica               TUKAN      00:21:08 +04:59
 4.     2 Szymon Rygiel             TUKAN      00:23:50 +07:41
 5.    15 Klaudia Nicka             TUKAN      00:26:01 +09:52
 6.    32 Jakub Połomski            TUKAN      00:31:29 +15:20
E2 Course (8): 16 KP ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     1 Małgorzata Szeliga        TUKAN      00:11:44
 2.     7 Stanisław Pachnik         TUKAN      00:13:39 +01:55
 3.     2 Szymon Rygiel             TUKAN      00:15:15 +03:31
 4.    23 Eryk Pulda                TUKAN      00:25:44 +14:00
       22 Kasia ŒŚwica               TUKAN      DQ      

© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.58 [2014.208] @ 2014-12-28 14:06:18 Wojto
Ostatnia aktualizacja: niedziela, 28 grudnia 2014 22:46

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.





yourxporn