czwartek 21 września 2017
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Wprowadzenie
Schemat organizacyjny na E2
Redaktor:  Dariusz Pachnik
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Centrum zawodów drugiego etapu bedzie zlokalizowane w Świetlicy Wiejskiej w miejscowości Kotliska. Jednak start bedzie zlokalizowany w miejscowości Niwnice. Dojazd na start jest możliwy własnym pojazdem (droga oznakowana spod świetlicy) jednak zorganizujemy transport naszym autobusem. Pierwszy kurs o 9.30, drugi 10.00, a trzeci o 10.30. Autobus bedzie odjezdżał spod świetlicy w Kotliskach.

Autobus dowiezie zawodników w pobliże startu. W niewielkiej odległości od startu przebiega linia kolejowa. Pozornie wygląda ona na nieużywaną, jednak sporadycznie zdarza się, że "coś"  tam przejeżdża. Barzdo prosze uczulić swoich podopiecznych aby nie zbliżali się do lini kolejowej. Linię kolejową bedzie na wszelki wypadek zabezpieczał strażak.

Meta drugiego etapu bedzie się znajdowała się na skraju lasu w odległości ok1400 m od centrum zawodów. Dojście do centrum bedzie wiodło polnymi drogami (białe faworki). Barzdo prosimy, aby po przyjściu do centrum niezwłocznie dokonać zczytania karty SI. Umożliwi nam to sprawne przygotowanie zakończenia (wypisanie dyplomów).

Uroczystość wręczenia medali i dyplomów ok. godz. 13.00 w Świetlicy.

 

 

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 24 marca 2015 22:21

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.

yourxporn