czwartek 21 września 2017
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Wprowadzenie
Tajemnice Dolnego Śląska 2016
Redaktor:  Dariusz Pachnik
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

II edycja "Tajemnic Dolnego Śląska" za nami. Deszcz i zimno to warunki w jakich przyszło się zmagać zarówno zawodnikom jak i organizatorom. Mamy nadzięję, że mimo takich warunków, nie zawiedliśmy  i  zawody podobały się Wam. Dzięki wielkie za to że przyjechaliście. Chcielibyśmy podziękować również wszystkim, którzy pomagali nam w organizacji, a była to całkiem pokaźna grupa ludzi. 

Dziękujemy:

Panu Burmistrzowi Robertowi Pawłowskiemu za to że dał „zielone światło” dla organizacji tej imprezy w Złotoryi, oraz wsparcie naszych działań organizacyjnych.

Wszystkim pracownikom Ratusza, a zwłaszcza Pani Naczelnik Wydziału Społecznego Annie Ardelli za życzliwość i zaangażowanie. Jak z czymś mieliśmy problem to do Pani Ani, Ona zawsze  znajdowała rozwiązanie.

Rejonowemu Przedsiębiorstwu Komunalnemu w Złotoryi , zarządowi  i jego pracownikom,  za prace przy zabezpieczaniu imprezy.

Policjantom z Komendy Powiatowej i funkcjonariuszom  Straży Miejskiej,  za zrozumienie specyfiki zabezpieczania zawodów w   biegu na orientację  i profesjonalne jego wykonanie.

Ratownikom z Jednostki Poszukiwawczo-Ratowniczej ze Złotoryi za zabezpieczenie medyczne.

Dyrektorowi Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji  Zbigniewowi Gruszczyńskiemu   oraz jego pracownikom  za wsparcie działań organizacyjnych.

Szczególne jednak podziękowania dla złotoryjskiej młodzieży, która  pod opieką Pana Marcina Rabendy  na zasadzie wolontariatu włączyła się  w  prace organizacyjne i poświęciła kilka godzin czasu w sobotnie popołudnie moknąc i marznąc w trakcie  zabezpieczenia punktów kontrolnych.

Chcielibyśmy także podziękować za wsparcie finansowe organizacji imprezy:

Urzędowi Miasta Złotoryja

Nadleśnictwu Złotoryja

KGHM „Polska Miedź” S.A.

Do zobaczenia na kolejnych imprezach, które już wkrótce.

Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientację - 10-11.09.2016 ; Polsko-Czeska Liga Euroregionalna; Eliminacje do Szkolnych Mistrzostw Świata (Luboszów-Raciborowice)

Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 22-23.10.2016; Polsko Czeska Liga Euroregionalna (Lubków, Bolesławiec, Wilczy Las)

 

Ostatnia aktualizacja: środa, 13 kwietnia 2016 06:55

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.

yourxporn