czwartek 21 września 2017
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Wprowadzenie
Noclegi i wyżywienie podczas "Tajemnic..."
Redaktor:  Dariusz Pachnik
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przedstawiam Wam propozycję noclegów.

Pierwsza to "Dom Wczasów Dziecięcych" - ponad 100 miejsc w cenie 35 zł/ osobę/ noc. Można tam również zamówić wyżywienie - 30 zł za śniadanie, obiad i kolację lub sam obiad za 12 zł.

Jest to o tyle dogodna lokalizacja iż znajduje się w centrum zawodów pierwszego etapu, poza tym w samym Świeradowie i pomiędzy etapami drugim i trzecim. W pobliżu możliwość zaparkowania autokarów.

kontakt: 

Dom Wczasów Dziecięcych

ul. Marii Skłodowskiej Curie 4

Świeradów Zdrój

www.domwczasowdzieciecych.pl

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 606779606

Mam też drugą propozycję. Zarezerwowałem 12 miejsc w schronisku młodziezowym w miejscowości Kamień tj. kilka kilometrów od Świeradowa. Są tam dwa pokoje 5 osobowe i jeden 2 osobowy. Cena 28 zł + jednorazowa opłata za pościel. Posiadacze legitymacji PTSM 20% zniżki. Jeżeli jest ktoś chętny to proszę o kontakt do mnie ponieważ rezerwacja jest na moje nazwisko, a miejsc w tym terminie w schornisku już nie ma. 

kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ostatnia aktualizacja: piątek, 31 marca 2017 07:13

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.

yourxporn